Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz csizi90 #141544 üzenetére

    idegesito igazan nincs, legalabbis nekem eddig csak olyan jott elo ami mind csak egyszer fordult elo, nem volt sok.
    Volt, hogy kilepett egy appbol de aztan ment siman. Volt, hogy fura volt az animacio appok valtasa kozben, de mukodott, nem fagyott, hivasok rendben, ebresztes meg nem hagyott cserben.
    A legnagyobb az volt amikor kamera app percekig sotet kepet mutatott, de ezt azota sem tette.
    3-4 nap alatt azt erzem siman tudom napi szinten hasznalni, es nem hajt a vagy, hogy mindenkeppen menjek vissza 9-esre..hacsak jailbreakelni nem akarnek es 9.3.3 meg alairhato (reggel az volt), de szeptembertol ugyis 10-esen lennek es reg volt amikor jailbreakeltem egyaltalan.
    Ja ez 6S.

    Feltettem egy 5C-re is (A6 proci) es melglepoen hasznalhatonak tunik.
    sokkal jobb mint I4S 9-es ios-el, pedig ugyanannyi ev kulonbseg van a hardver es a szoftver kozott mindket esetben.
    Nem csak a prociero, hanem a ram is nagyon sokat szamit szerintem es ugye 4S 512 MB, I5-tol meg 1 giga.
    1 gigan jol elvan meg a 9-es meg a 10-es is. sztem 11-tol lehet mar keves, de akkor I6 eleg rosszul fog allni :(

    Upsz..10-es betarol irtam az elozoket :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák