Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Integra #26035 üzenetére

    Biztosan megvan a 4wd-nek is a maga varázsa, ahogyan a hátsóhúzásnak is (amit józan ésszel a mindennapokban nem tudnék hajtani :DDD ). Én az elsőt is szeretem, ami kevésbé veszélyes mint a hátsó, de nagyon szépen lehet vele játszani a kanyarban.
    4wd-t terepjárón kívül még nem igazán vezettem, ezért nem tudok róla komoly véleményt alkotni.

    Esőben, hóban szerintem senki sem vitatja az awd toronymagas előnyeit (bár mivel nem vagyok nagy utazó, ezért hóban inkább a csúszkálásokra izgulok ;] )

    Napfénysüti - oké gyorsulási versenyen nehéz lehet megfogni, de egyébként ha normál esetben lendületből mentek már aligha van nála az előny.
    Ott van 225 lovas szappantartó TT, startból kiugrott tartottam-tartottam aztán 120 felett durván kezdtem beérni majd el is húztam mellette, hogy ezt mi okozta nem tudom, lehet ott már visszasül ami a startnál az előnyt képezte, nem értek hozzá..

    Pályázásra meg sajnos nem igazán adódik alkalmam, ezért az nem érint, bár nagyon szeretnék egyszer kimenni :))

    Ez nem kötekedés meg semmi, csak annyi, hogy nem vetem meg egyiket sem, mert mindegyik más szemszögből szerethető :K peace :)

Új hozzászólás Aktív témák