Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz tordaitibi #94842 üzenetére

    Jogos. Annyiban csökkentettem/átgondoltam az elvárásaim, hogy igazán kapcsolgatásra nincs szükség, sötétedés után ha 3-4 órát világít, az elég. Nézegetek ilyen 10 k körüli napelemes motyókat, aminél van normális leírás. Udvarban üzemel pár kisebb, azok éjjel meglepően sokáig bírják, mondjuk csak mozgásra kapcsolnak, de a macsekok és a kutya miatt az kb. folyamatos üzem... Vezeték olyan 15k, refi meg relé az mondjuk van, kedvem nincs ehhez :) Meg kellene kerülni a házat és a kamránál már van áram.
    Megálmodom, köszönöm a segítséget :R

    csak infóként erre a főzőlap történetre: az Omron 16A relé csere bevált, tökéletesen működött a húsvéti főzéscunami alatt. A relé mellett azt az elválassztó fém lemezt átkentem FBS-el, legalább ne a relére sugározza a hőt. Mintha a kezelőnél is hűvösssebb lenne, de lehet ezt már csak én úgy érzem. Köszönöm ebben is a segítséget, leweegee-nek a relé linket :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák