Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv mindenkinek!

    Van egy Kenwood KDC-W4044UA típusú autórádióm, amit PC tápról szeretnék működtetni, de sajnos nem kapcsol be a készülék. Ennek megfelelően kötöttem be - fekete a mínusz, sárga az állandó +12V, illetve a piros (gyújtás +12V)-ot összezártam a sárgával, de hiába nyomom a power-t, meg se nyikkan a rádió. 12,2V körül mérek a rádió bemenetén, szóval emiatt be kellene kapcsolnia.
    Szétszedtem, a belseje makulátlan, szóval tanácstalan vagyok. Előéletét nem ismerem, állítólag működik.

    Arra gondoltam, hogy a gyakorlatban nem úgy néz ki, hogy a feketén és a sárgán mindig kapja a feszültséget, viszont a piroson csak akkor, ha elfordítom a slusszkulcsot, szóval nem lehet, hogy azért nem indul el, mert én egyszerre adtam rá? Csak tipp...

    Induláskor mennyi áramot vehet fel egy ilyen rádió? Mert a vezetékeket csak beletömködtem a csatlakozóba, lehet nem megy rajta át elég amper? :F

    Légyszi mondjatok valamit, mert én tanácstalan vagyok.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák