Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EQMontoya

    veterán

    válasz andorra #59196 üzenetére

    Pontosan ez a feladata a témaösszefoglalónak
    A kevesebb talán picit több. Pont ez a baj szerintem a témaösszefoglalóval, hogy ezt nem látja el. Rengeteg márkát, szempontot említ, de konkrétumok nélkül, adott árszinten aztán már végképp semmit.
    Teljesen egyetértek Veled abban, hogy nincs abszolút sorrend a hifiben. Ugyanakkor árkategóriákban tudnánk mondani szerintem 1-1 darabot, ami nem rossz vétel, érdemes meghallgasára. Most így pár tök random példa: Nad 356bee (+dac), Standart II, Acram IRDac. Nem feltétlenül fognak bejönni hangjuk alapján az illetőnek, de támpontnak nem rossz, és könnyen hozzáférhető dolgok. Ilyenekből kellene szerintem kicsit több az összefoglalóba, a 3-4 ajánlott rendszeren túl.
    Illetve azzal tisztában kell lenni, hogy ha egy fórumon egy topic összefoglalója 5 oldal, azt kevesen fogják elolvasni.

    Hogy kicsit beszéljünk valami hifiközeliről: hifiállványt tervezek csináltatni, terv szerint fából. (bútorlap is szóbajöhet, de inkább igazi fát választanék erre) Ajánlata, tapasztalata, ellenjavallata van valakinek?
    Ami rajta lesz: M2Tech young + palmer, MF A3CR pre + power.

    Same rules apply!

Új hozzászólás Aktív témák