Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pip

    aktív tag

    válasz #56474624 #15346 üzenetére

    azt hiszem sosem fogjuk megtudni az igazsagot, mert azt egy ideje vastagon eltakarja a profit szolgalataba allitott marketing nevu tudomany. Nelkule sokkal tisztabb lenne a kep. Sajnos hatekony marketingszurot kifejleszteni leginkabb a sajat karan (vagy epp pozitiv tapasztalatan) tud az ember, de meg igy is nehez a folyamatos beetetes ellenszeleben eredmenyesen szurni.

    en real-beallitottsagu vagyok, ezert alapbol ketkedem egy csomo mindenben. De emiatt alapbol el is fogadok sok mindent, pl. a hangfalkabellel kapcsolatban egy percig sem ketkedem, de csak egy bizonyos szintig vagyok hajlando elfogadni dolgokat, amig az elektro-fizikai mutatok magyarazni tudjak a hangzasra gyakorolt hatast. Itt szerintem hangzasbeli "ugras" akkor erezheto, ha a lecserelt kabel alulmeretezett volt (tul nagy ellenallasu), Minden tovabbi javitas elenyeszoen kis valtozast von maga utan. Tiszta rez, elegendo keresztmetszet, rovid kabel, jo elektromos csatlakozas, reszemrol ennyi. Bevallom, hogy nem volt meg szerencsem Cardas-fele aranymetszet-aranyok szerint sodort kabelhez, de szkeptikus vagyok a vart hangzasbeli javulassal kapcsolatban barmely mas minosegi OFC sodort kabelhez kepest.

Új hozzászólás Aktív témák