Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miresz

    veterán

    Sziasztok!

    Tudom, hogy nem High-End Hi-FI-ről van szó, de a keretemből próbálom kihozni a legjobbat! Mint már régebben is írtam (mikor a HDMI ARC kábellel kapcsolatban kérdeztelek benneteket) nemrég vettem egy szett Audio Pro A26-ot és hozzá egy Audio Pro SW5-ot. A felhasználási környezet a mindenevés, de azt a keretemhez mérten a lehető legjobb minőségben. Mielőtt megvettem őket utánna olvastam, meghallgattam azokat amire volt lehetőségem, és erre a szettre esett a választásom. Nem vagyok audiofil, de szeretem ha szépen és minőségien szól a zene. Eddig teljesen meg vagyok elégedve ,de szeretném finomítani a dolgokat. A hangfalak TV-re is vannak kötve HDMI ARC módon és a zenét egy MAC miniről streamelem rá Airplalyen keresztül, veszteségmentesen jobban mondva streameli magának közvetlen a netről, mert multiroom képes a hangfal. Többnyire Apple musicot hallgatok ami többnyire veszteségmentes formátumokat prezentál, és ezt a hangfal is tudja, mert olyat kerestem ami ezzel kompatibilis. A kérésem következő lenne. A mellékelt képeken ti is láthatjátok, hogy a hangfalak nagyon alacsonyan vannak. A tervem a következő lenne. A TV állványra amúgy is szerelek lábakat, ezeket már megrendeltem, mert nagyon alacsonyan van a tv, de a hangfalak meg végképp alacsonyan vannak, és szeretnék nekik vagy állványt, vagy fali konzolt. A hangfalhoz lehet kapni gyári fali konzolt, de félek tőle, hogy nagyon közel lennének a falhoz, és ez rontana a hangzáson. Néztem pár egyszerűbb állványt is, [Kanto SE2W ] , [Kanto Audio SP9W] de gondolom ti nagyobb tapasztalattal tudnátok nekem ajánlani megfelelőt. A Hangfal hátulján van menet ami a fali konzolos rögzítésre szolgál, de az alján nincs semmi rögzítési pont, csak ilyen szivacs szerű anyag, gondolom a rezgés csillapítása végett. Tehát a kérdés, hogy milyen magasan kell lennie a hangfalnak ami ideális? Mellékelek pár képet a szobáról ahol van, építő ötleteket szívesen veszek! :R

Új hozzászólás Aktív témák