Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz King Unique #53354 üzenetére

    Elég sok feltételhez kötöd egy egyszerű külső dokkoló használatát, lassacskán már az sem lesz mindegy hányas méretű cipőt hordok :)
    Mint írtam, haználtam már és sok éve volt van, ilyen is, olyan is, de ezek a RAW jelenségek az elmúlt bő egy évben kezdetek jelentkezni. Tesztelni sem egyszerű, mert nem mindig és azonnal jelentkezik, csak időnként. Azt is leírtam már, hogy a többszöri meghibásodás miatt már számtalanszor leformatáltam a lemezeket, külön kérés nélkül. Partícionálva is csak az egyik van 2 részre. Nem szoktam cserélni a dokkolóban a lemezeket mert az a 2 db. van állandóan benne. Nem állítom, hogy nem lehet összefüggés, de mutass már egy olyan dokkoló használati utasítást ahol le van írva, hogy a használathoz ki kell kapcsolni a Windows gyors indítási funkciót mert sérülhetnek az adataid. Arra, hogy már a hivatalosan neten beregisztrált Windows kulcs származása is okozhatja a problémát, inkább nem mondok semmit. Szerinted aki ilyen kulcsot vásárol, vagy még ilyet sem, hanem valamilyen hack-el aktiválja, azoknak mind ilyen problémái lesznek egy külső HDD használata esetén? Ez már azért szerintem erősen túl van gondolva. Továbbá szerinted nem kezelem ez elég körültekintéssel miután több alkalommal beszívtam az utóbbi időben, és ennek ellenére akár még menet közben is HDD-ket cserélgetek? Lassan aljutunk oda, hogy rendszerprogramozó informatikus mérnöknek kell lenni egy ilyen eszköz használatához :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák