Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    Sziasztok.
    Adódott egy olyan probléma még a 2 terás WD Greenemmel,hogy 98%-ra csökkent a teljesítménye.[Kép róla.]
    Sentinel topicban azt ajánlották még,hogy újra inicializálás után lehet,hogy megjavul.
    Vettem nemrégiben egy 1 terás Blacket,ami nem kellett róla azt töröltem,többit átmásoltam és nekiálltam formázni mélyformázással.
    Ami érdekes,hogy a terás blacknél is mélyformázást csináltam,kb 1 óra alatt meg is volt.
    Gondolná az ember,hogy akkor ez 2 óra lesz,de már 8 órája megy a mélyformázás és 90%-nál tart.
    Csinája,mert apránként nő a százalék,de iszonyat lassúnak vélem.

    Ez szerintetek normális?
    Adódhat ez a lemezek sebesség különbségéből? Vagy esetleg abból,hogy ketté volt partícionálva?
    Vagy abból,hogy 60-70%-ban tele volt már írva?
    Esetleg minden közrejátszik?
    Egyébként sata3-as a vinyó és sata3-ra van csatlakoztatva az alaplapon is.

    Ezután ha futtatok egy újra inicializálást újra mélyformáznom kell,vagy elég,ha gyorsformázást csinálok?

    Előre is köszönöm a válaszokat.

    Kérném elsősorban azok írjanak,akik nem csak tippelgetnek,hanem érdemlegeset tudnak mondani.

    Még nem járt le a garija,de gondolom ezen az elhasználódási szinten még nem tudom gariztatni.
    Nem akarom bevinni feleslegesen a boltba,mert tuti,hogy ülnének rajta vagy 2 hetet és persze addig nem tudnám használni sem,meg valószínűleg ugyan így kapnám vissza,ha nem sikerülne most észhez térítenem.

    Egyébként egy usb3.0-ás külső rackben használom,erről nézek filmeket,illetve képeket és egyéb dolgokat tárolok rajta..

Új hozzászólás Aktív témák