Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireShadow

    senior tag

    válasz liksoft #2858 üzenetére

    hát most ezzel a hard disk sentinellel beparáztam
    azt irja az alig 1 éves vinyómra hogy majdnem olyan allapotban van mint a 6 éves maxtor...
    feltöltöttem ide az egesz html reportot, valaki segitene kideriteni hogy melyik vinyot kellene sürgösen lecserélni vagyhogy mennyire komoly a helyzet?

    [L]http://www.partysounds.hu/firsh/hdd/report.html][/L]

    Disk: #0: ST3160023AS - ez a legjobb vinyom egy 160as seagate sata ezen tarolom a fenykepeket es a dokumentumokat

    Disk: #1: Maxtor 6 Y160M0 - 160as maxtor sata - filmek, sürün használom mint letöltési cél (napi 5giga kb) + lapozofile ezen van

    Disk: #2: ST3320620A - 320as seagate ide - zenék, filmek, sorozatok, legjobban igénybevett (napi 5-10giga adat kicserélödik rajta) (torrent+zene erröl megy) (ja és a windowsnak is ebböl van csinálva egy particio) There are 402 bad sectors on the disk surface. - sztem ez huzos :Y

    Disk: #3: Maxtor 6Y120L0 - ez az öreg tesó, régi cuccok vannak rajta, ritkan hasznalom (program és jatek telepitök, regi windowsok backupjai, 'asztal' mappa tartalmak stb)

    Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

Új hozzászólás Aktív témák