Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atilla001

    senior tag

    Üdv!
    Adott egy AMD E2-3800 Quad-Core APU with Radeon™ HD 8280 és egy Epson 8350 proj.
    Tanuló fázisban vagyok, az első kérdésem az lenne, hogy Radeon Settingsben beállítható a kimenet RGB4.4.4 YCbCr4.4.4 vagy YCbCr4.2.2 elméletileg YcbCr kimenet kell a projnak. én a YCbCr4.4.4 állítom be 8bit-tel
    A kérdés, hogy ez Űbereli e a madVR ban állítható Devices-Epson8350-properties 0-255 vagy 16-235 beállítás?
    Szintén tudtommal a szűkített tartomány kell PC monitoron kívül a megjelenítőre. A beállítás változtat a fekete szinteken, de még mindig a hibám, hogy jobban hiszek az előírásnak mint a szememnek.

    A másik kérdés, hogy 4k videók nézhetetlenek a hardveren. Mindenféle kombinációt próbáltam a Lav ban a hardveres gyorsításra de egyik sem volt jó. CPU 100% a videó nézhetetlen.
    4096x2304, 24fps, 22127kp/s , MP4, h264 8bit
    Legújabb LAV és madVR van fent.
    Illetve gopro 1080p 60fps videók még éppen mennek, de rengeteg a dropped frames. Itt írja az MPC, hogy hardveres gyorsítás,és a CPU 20-30%, ennek ellenére is droppol.
    Kevés a hardver, szoftveresen ez nem lesz jobb? Filmnézésre amire vettem tökéletes, csak kísérleteznék.

    Köszönöm a türelmet, thx!

    [ Szerkesztve ]

    Védd a természetet!

Új hozzászólás Aktív témák