Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csemberlen

    őstag

    válasz buci30 #4881 üzenetére

    Ezen 2 nagyobb edény nem fér el egyszerre. gyakorlatból tudom, Ilyen okból cseréltem le a régi félindukciósamat is. Szerencsém volt az egyik megrendelőm pont ezt a fajtát akarta megvenni, és mivel az épitkezés végén nem maradt sok pénze el tudtam adni. Vettem egy AEG-et amin normálisan elfér 2 db nagyobb edény.(100e). Tudni kell ezekről, hogy egyszerre 2 lapot tudnak max erővel melegiteni, ha 3 vagy 4 kerül rájuk akkor arányosan csökken a power.

    Kávéföző ár: ha 30ft a szemes kávé adagja, és 60Ft a párnás darabja akkor napi 5 kávéval az árkülönbség: 54750 Ft. Kérdésem akkor kinek kerül többe a kávézás :C

    Hja kérem az élet nem egy habostorta

  • harry

    veterán

    válasz buci30 #4881 üzenetére

    Hmm nem teljesen értem. Mert jó, hogy szettben vannak, de a sütő, és a főzőlap is beépíthető, egymástól függetlenül, vagyis a kettőt nem lehet egyszerűen egymásra "tenni". Úgy persze beépíthető, mint egy hagyományos sütő esetén, hogy a főzőlap alatt van a sütő rész, de akkor is kell egy munkalap, amibe vágsz egy "lyukat", és ebbe a főzőlapot be tudod illeszteni. Ezért mondtam, hogy kell egy fadoboz, amiben van a sütő, a tetején lévő lapba szerelve pedig a főzőlap. Ha nem akarsz most sütőt venni, akkor a régi sütőt teszed be így (bár figyelj majd a magasságra, hiszen egy kombi sütő szett bizonyára magasabb, mint egy ilyen beépíthető - más kérdés, hogy az a földön áll, így végül lehet nem lesz túl magasan a főzőlap).
    Na pl. így, ahogy a videón van [link] Bár gondolom ezzel nem mondtam újat.

    Ajánlani sajnos nem tudok, nem vagyok ismerős ilyen téren.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák