Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landro

    tag

    sziasztok, gondoltam megosztok egy kis esettanulmányt, miután pár hónapja a topic olvasója vagyok. Úgy kerültem ide, hogy szerettem volna egy soundbart a tv-m hangjának a tuningjához kb 100e ft-ig, úgyhogy elkezdtem a megfelelő topicot olvasgatni. Aztán átkerültem ide, mert sokat mondóbb volt a topic címe :) , de itt nagyon gyorsan elvesztem a sok-sok pénzért kialakított rendszerek között, amik elég távol álltak attól, amit először terveztem (valami dobozosat, ami jó szól, lehetőleg 100k alatt). Közben meg jött az igény, hogy zenét is hallgatnék, de nem kell több doboz a tv köré. Nem is mertem feltenni itt a kérdést, hogy mi lehet a jó megoldás zenére és tv-re, mert tudom, hogy nincsen jó megoldás, max csak számomra megfelelő. Úgyhogy a végén vettem egy Yamaha R-N402D-t és egy Monitor Audio Bronze 100 sztereó szettet (260k).
    Nem lett 5.1-es hang, de már így is sokkal jobban szól a tv, a zenéről meg nem is beszélve, amit korábban valami noném pc-s hangszórókkal vagy egy JBL charge-al hallgattam. Olyan hangok is vannak most egy Nothing else matters-ben, amik korábban nem voltak ott.
    Köszönöm a topic-ba íróknak, hogy segítettek a döntésben :D

Új hozzászólás Aktív témák