Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    Sziasztok! Segitségre lenne szükségem. Igen nagy fim fogyasztó vagyok,ezért szeretném fejleszteni a jelenlegi házimozim. Az erősitő egy Pioneer 5.1 a tipus nem is igazán lényeg kb 5 éves a hangfalak pedig kb 15 éves jamo 5 passziv és egy aktiv sub. Tökéletesen szólnak a mai napig igaz mivel hangtechnikával foglalkozom zenére soha nem használtam ,csak filmre valszeg ezért sem kellett soha hozzá nyúlni. Viszont szerintem az elmúlt években olyan sokat változott a technika gondoltam fejleszteni kellene. Ebben szeretném a segitségeteket kérni. Mi számít manapság jónak? Egy közepes szett érdekelne. 5.1 vagy esetleg jobb atmos. Annyi lenne fontos jelenleg nem túl sok hely van és jó lenne minél kisebb egyszerübb szettet venni. Persze olyat ami hangban jónak számít. Hozzá teszem nem csak eredeti 5.1es filmet nézek van hogy sorozat esetleg letöltött anyag ,így olyanra lenne szükség ami szimulalja valamelyest legalabb a térhatást. Gondolom értitek mire gondolok. A jelenlegi szettel is az a bajom egyebként hogy nagy, álló hangfalak elég nagy a center,a sub is.Persze ha nagy a jó akkor marad az új szett is hasonló méretben. Én néztem egy tipust nem tudom ez jónak számít e? Bose Lifestyle 650. Valami ilyesmi tetszene,,bár ez sem atmos ha jól gondolom. Viszont azért árban ez elég magas kategória. Fogalmam sincs mi számít most soknak ?vagy épp kevésnek házimozi terén. Ha normális szett nincs ennyi pénz alatt, akkor lehet beruházok de nyilván jó lenne olcsobban is. Viszont szeretnék jó minőséget mivel 15 évre tervezek.megint :DDD Köszönöm a válaszokat. Elnézést a regényért :R

Új hozzászólás Aktív témák