Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz Nemir Ombe #19146 üzenetére

    Szia!

    Gondolkodtam azokon amiket írtál.
    Koax-ot sajnos nem tudom megoldani, nincs az alaplapomon, és ahogy látom az újabb Intel lapokra Z170, Z270 már nem is nagyon raknak.
    Vagy egyáltalán van olyan megoldás, hogy összekössem koax-al a PC-t?
    Akkor végül is azon a véleményen vagy, hogy a Toslink kábelből nem érdemes jobbat venni mert csak pénzkidobás?
    Például itt van ez a QED QE6603 Performance Optical Graphite optikai kábel (3 m)[link] ami vagy háromszor nyerte el a what hifi awardot vagy mit. A 60 ezres QED reference az tényleg drága, de ez a performance 20 ezer forint. Ezzel nem lenne javulás, mert most két Klotz 3 m, 5 m High End van, de ezek azért olcsó kábelek voltak?

    Vagy van még a 4 csillagos Oehlbach Hyper Profi Opto 3m [link]
    Ez 15 ezer lenne [link]

    Olvasgattam tápkábel ügyben te az olcsókat szereted mert nem éreztél minőségi ugrást. Azért a Dorian által ajánlott Fapaci T1 Belden kábelt azért ki akarom fogni. Remélem majd találok használtan, mert újonnan nem találtam.

    Hangfaltüske, hangcsillapító kérdéskörrel ne foglalkozzak? Jó lesz a gyári? A tesztek így meg úgy oda vannak némely ilyen termékért. Norstone Stylum 2 hangfaltüskéi megfelelőek, és csak kidobott pénz lenne az ablakon ha vennék valamit? Vagy ami jó lenne az drága?

    Próbálkozom majd az elhelyezéssel meg amiket írtál. Akkor amíg nem lesz egy komolyabb DAC addig kb. ezekkel kell szórakoznom maximum, hogy minőségi javulást érezzek, vagy van más tipped is?

    Köszönöm szépen a választ!
    Nagyon sokat segítettél már eddig! :K

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák