Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz N.Ferry #50690 üzenetére

    Persze, egészen más világ, még a gyúrástól is távol áll. Gyakorlatilag az én edzéseim közelebb állnak a gyúráshoz, mint a súlyemeléshez, én az egyes konditermi gyakorlatok saját súlyos megfelelőit csinálom (a legtöbbnek van), illetve súlyzóval, gumikötéllel és felfüggesztéses eszközzel is nyomom. Ugyanaz a gyakorlat, csak más adja a terhelést. Sima volumenedzés ez is, kiegészítve 2 kardióval. Na most ehhez képest a súlyemelő stílusú, max erő fejlesztő, bazi nagy terheléssel keveset, de azt egy héten sokszor, gyakran stílus távol áll. De igazából mindegy is, gerincsérvvel biztos nem fogok ilyesmit csinálni.

    (#50692) xcds
    Szerintem meg összefügg a kettő. Nálunk a féléves tesi tanszékes felmérőkön inkább állóképességet mérnek, idén úgy sikerült majdnem mindenből rekordot döntenem (helyből távol még várat magára), hogy a felmérő előtt nem mentem 5 ismétlés fölé semmiben. Az más kérdés, hogy jóval nagyobb terheléssel dolgoztam, mint amit ott kell produkálni, ezért ment könnyen. Azt csináltam amit BÁ mondott, bevált úgyhogy ezúton is köszönöm neki. :R

Új hozzászólás Aktív témák