Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    válasz Angel2014 #170078 üzenetére

    Angel, az élet nagyon sok embert megtapos. attól mert én nem irkálom ide hogy nekem mennyi mindenen kellett keresztül mennem, nem sajnáltatom magam, az nem azt jelenti hogy errefelé kolbászból van a kerítés, vagy esetleg szégyelleném felvállalni magam, egyszerűen itt senkinek semmi köze az én személyes problémáimhoz. nem azért írtam azt amit, mert nekem örömet okoz az hogy bántalak, egyszerűen a figyelmedet próbáltam arra felhívni, hogy amit itt művelsz nem okés és nem igazán kíváncsiak rá az emberek. és látod, sose írtam hogy én egy komoly pali lennék, nem próbálok többnek vagy nagyobbnak látszani mint ami vagyok. a személyiségünk fejlődéséhez fontos észrevenni a hibáinkat/korlátoltságunkat, amíg nem fogjuk fel hogy mi a baj velünk nem igazán tudunk jobb/okosabb emberré válni. ha pszichológiai problémáid vannak, akkor érdemes felkeresni egy szakembert, de nyilván erre is nehéz lehet rávenni magad amíg lenézed azokat akik az életükből több évet szántak arra hogy könyveket bújjanak, tanuljanak, iskolákat végezzenek le.

Új hozzászólás Aktív témák