Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tajték

    senior tag

    válasz Angel2014 #136241 üzenetére

    Szerintem neked a kajával is gondok lehetnek , ami meggátolja a fogyást!

    Az én módszerem diétában mindig ugyan az. Én munka után edzek este 6-7 óra között érek le.
    Heti 4-5 nap edzés attól függően hogy milyen állapotban vagyok, mennyire vagyok fáradt.
    Súlyzós edzés után 1 óra aerob edzés: emelkedőn gyaloglás, úgy hogy ne lihegjek annyira és egy tempóban monoton végig tudjam nyomni. Nagyobb izmokra 3-4 gyaki, kisebb izmokra 2-t nyomok. Nagy súllyal mindig mindent piramisba. Így kardióval együtt 2 óra az edzés.
    Így az izomzatom megmarad sőt még dagadnak is. Nyilván ez optikai csalódás, mert amikor csökken a felesleg, jobban látszik az izom és nagyobbnak tűnik, de az a lényeg hogy ott van és duzzad, nincs összeesve. diéta alatt szinte semmit sem gyengülök, ugyan úgy maradnak a nagy súlyok, csak kevesebb gyakorlatot csinálok izmonként mint általában.
    (Azt ugye nem kell külön leírnom hogy miért edzés után végzem az aerob edzést? De ha nem tudod, nagyon szívesen leírom)

    Az étkezést azt így oldom meg:
    5:30, ébredés után: protein turmixba áztatott zabpehely
    8:00 melóban reggeli: csirke+ rizs (olívaolajban készítve)
    12:00 melóban ebéd: ugyan ez
    15:00 melóban: protein turmix
    18:00 kb, edzés
    20:00 kb edzés után protein turmix
    20:30 kb csirke + rizs
    22:30 kb lefekvés előtt turmix

    kb 700-800g csirkét osztok 3 felé, a rizs az egy jó marékkal és kész.
    Én nem grammozgatok mindent. Ez így mindig bevált!!!

    Ha becsületesen edzel és a kardió is megy, a kaját is betartod, akkor olyan isten nincs hogy ne induljon el a fogyás!

    Sosem vagyok éhes diéta közben

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák