Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin Eden

    tag

    Gearbest - EU Express helyett DHL sztori (spoiler, még csak félig happy az end):

    Nos nekem ma futott be a november végi rendelés, de bő egy héttel ezelőtt is még mindig Kínában dekkolt... Úgy indult végül útnak, hogy ticket nyitás után EU Express helyett DHL lett a szállítási mód. GB Support menet közben ígért egyszeri kompenzációt a körülményekre való tekintettel. Bár mindent Kína raktárból rendeltem, a csomag futott egy kört Hong Kongban is, végül a DHL 1 hét alatt itt volt vele. Vámolás miatt átküldtem minden bizonylatot a rendelésről (email, GB kamu számla) meg a bankomtól, egy tucat mindenféle dolog volt, elektromos fogkefe, multiméter, sd kártya, IR táv, médiabox és más egyebek. Erre a DHL-től jött egy levél még tegnap, hogy köszönik, hogy leírtam egy tucat tételt valós árakkal, de a csomag mellé rakott számlán az szerepel, hogy 18 darab Mini PC TV Boxes van benne, tehát gyorsan valljak színt még 5-6 tételről. Annyit válaszoltam, hogy azon a számlán ahogy látom az is rajta van, hogy a 18 box értéke egyenként 2.79$, míg a csomag összértéke 50.22$, én már meg előzőleg kb. ötször ennyi értékű mindenféle egyéb árut igazoltam le, tehát szerintem nem kellene ezt a dolgot erőltetni, mert nem tudom és nem is fogom azt bizonygatni, ami nincs. Higgyék el, hogy az van a dobozban, amit tételesen leírtam. Erre választ ugyan már nem kaptam, de ma már kézbesítették is a csomagot, én meg szépen kifizettem az áfát+vámot+DHL kezelési díjat. A csomagot kibontva természetesen nem 18 Mini PC TV Box volt benne, hanem mindaz hiánytalanul, amit a GB-n rendeltem.

    Nos itt kanyarodtam vissza a GB-hez és vissza a Nyitva hagyott Ticket-hez, hogy akkor csomag hiánytalanul megjött, itt a szkennelt doksi, ennyi volt az extra költség, hogyan tovább. Próbáltam Leave a reply-jal leírni a fejleményeket és feltölteni a doksit, de egy felugró, zöld, mosolygó emoji folyamatosan azt közölte velem, hogy sajnos nem tudom már kommentelni ezt a Ticketet (annak ellenére, hogy még mindig nyitott).
    Így most nyitottam egy másikat és várom, hogy valami történjen.

Új hozzászólás Aktív témák