Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyépés

    aktív tag

    válasz KillHates #52327 üzenetére

    Én megmondom őszintén nem szoktam az architektúrát figyelni meg érteni, pláne nem a szerver piacon. Én elhiszem ezeket a dolgokat, hogy technológiailag mi hogy működik, ahogy írod. Mondjuk ha más mást ír azt is. :) Inkább a méréseket figyelem. Egyedül az nem kerek, hogy hogyhogy nem mért ki senki 120-130W-okat ezeknél a mobil ryzeneknél, (ez mobil ryzen volt asszem, ugye?) csak te és tőled is csak egy gépnél olvastam. Legtöbb asszem a fentebb linkelt videóban volt a túlhúzós progival, azzal is 75W a max. Ha van több géppel is ilyen mérésed, akkor ok, de egy ilyen eset azért nem általános. És még akkor is ott van, hogy mindenki hazudik a piacon és elhallgatja s nagy fogyasztást, vagy csak én látok nagyon elfogult videókat? Nem mutatnátok még valami forrást, ahol ilyen van? Komolyan én nem találok.
    Egyébként szerintem amúgy is hülyeség volt örömködni a csávónak a videóban, hogy végre túl lehet húzni a ryzent is kaphat akár 75W-ot. De minek? Alig gyorsabb, melegszik, mint a fene. 45W körül működik hatékonyan, ki is jött utána az aksiidőben meg a hűtőventik hangjában is, hogy kisebb fogyasztással is gyors, meg még halk is. Ez az igazi előnye, ezért is lett ajánlottabb ott is az intellel szemben. Szóval mindegy, mennyit kaphat, tök felesleges úgy használni, 45-50W-on jó nagyon.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák