Hirdetés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aristeus

    tag

    válasz szki #2589 üzenetére

    SZKI! Hatalmas Respect jár neked, meg egy üveg sör! :R
    3 napja csinálom a linkelt gyakorlatot, 3x15 db-ot, 1 perces pihenővel közöttük, napi 2x.
    Bevált a módszer, teljesen!

    Elsőre letoltam simán a 15-öt, mondom ez nem is nehéz, a második sorozat végén már éreztem, hogy: jé vannak ilyen izmaim is? A harmadik 15-ös sorozatot pedig alig tudtam befejezni, mert 10 fölött elkezdett remegni a lábam... :DDD
    Másnap volt is izomláz rendesen, de nem hagytam abba, folytattam ugyanezt, reggel is, este is. Ma a 3. napra minden izomláz és fájdalom is teljesen eltűnt, mintha nem is lett volna.

    A gyakorlatokat nem hagyom abba, minden nap rászánok 5-5 percet, fokozatos darabszám emeléssel. A holnapi nap még pihenés lesz futás szempontjából (a biztonság kedvéért), de Hétfőtől folytatom a 10K gyorsító 3. hetét.

    Egyszer, ha élőben összefutunk számíthatsz egy üveg sörre, milyet szeretnél? :)

    Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

Új hozzászólás Aktív témák