Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz bandus #22663 üzenetére

    Na ja, pólók minden használat után szennyeskosár, A Kalenjik nem is bírják a gyűrődést. Nike, Adidas pólóknak kutya baja, az említett Alex pólók is jól tartják a formát, méretet, viszont pár helyen kijött már belőlük a szál. Kár, mert amúgy kényelmesek, jók. Tavasszal szerintem betárazok Nike Milerekből 2-3 darabot, egy hosszú ujjast vettem ősszel próbaképpen, imádom. A nacit viszont nem mosom most sűrűn, kb havonta egyszer - alapozásnál gyakorlatilag egyáltalán nem izzadok, amennyit igen, azt megfogja az aláöltöző, szóval az hetente egyszer mindenképpen mosva van, bár egy héten igazság szerint a mostani futásmennyiséggel kettő is el szokott koszolódni. Nyáron megint más, persze. Egy futás és póló-alsónaci-zokni, de van hogy a naci is megy a gépbe, 15 perces kímélő sportprogram, és ha jó az anyaga, meg az idő, 1 órán belül száraz is.

    A vásárlással kapcsolatban egyetértek, pont ezt írtam a cipőkről is, érdemes kicsit betárazni, amikor olcsó, el fog az fogyni.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák