Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • honfoglalo

    senior tag

    válasz kemcso #43197 üzenetére

    Én nem kétlem, hogy bizonyos gyártók (vagy sok közülük) sokféle eszközt bevet, a konkurencia ellen és önmaga sikerességének érdekében, de ez már kezd lassan összeesküvés-elméletté válni.:) Én nem hiszem, hogy minden egyes vásárló az Amazonon pl. a gyártó, és ha egy fülesnél mondjuk 100-ból 95 vélemény alapvetően pozitív annak ne lenne semmi jelentősége. Egyszerűen ilyen cenzúrát nem lehet az interneten megvalósítani, és ha minden kommentet végigolvasol, és egyet sem találsz, aki igazán szidná, akkor nem hiszem, hogy ez ne jelentene semmit. A legegyszerűbb persze, ha meghallgatod te magad, és úgy alkotsz véleményt.
    Na, hát ha a SE215-nél jobb (ami ajánlott) a többit meg nem hallottuk, akkor ebben a kategóriában nem tudom miért nem lehet ajánlott, ha nincs ismert alternatívája? :) Akinek nem ezek a preferenciái, annak abszolút jó a GR07 persze. De pl. aki sportra is használná iPhone-ról és masszívat akar annak ez ideális lehet. Én pl. ezt egyáltalán nem féltem, míg a GR07-tel nem szívesem edzenék.. de szerintem nem is volt köztünk vita, majd lesz, ha nem értesz egyet ;].

    Összefoglaló

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák