Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brett001

    aktív tag

    válasz fericske #69100 üzenetére

    Szerintem is nagyon drága. Közel 150 ezer forintot nem ér meg, annyival nem jobb, mint pl. Audinirvana, amit néhány napja használok, és nagyon bejövős. A FB2K és az Audinirvana közt egyértelműen hallom a különbséget, míg a Nirvana és a Roon között ez csak "mintha jobb lenne" szinten mozog. IMHO a Roon inkább egy agyonhypolt valami a vájtfülűek körében. ;) Azt a pénzt inkább HiFi-re költöm :) ....

    és most jön a lényeg:
    Tegnap este felhívott egy illető, hogy én nem ismerem őt, de egy közös ismerősünktől hallotta, hogy új DAC-t akarok venni és a Copland is fenn volt a listámon. Mondta, hogy neki van egy Copland DAC 215 eladó, mindössze 5 hónapos, de egy váratlan családi pénzügyi gond miatt meg kell válnia tőle. Mivel mindössze 30 km-re lakik tőlem, felajánlotta, hogy szombat délelőtt elhozza a cuccot, hogy saját rendszeremben meghallgassam. Nem rég ment el az illető, a DAC nélkül ugyanis meghallani és megszeretni egy pillanat műve volt, végül 370e Ft-t fizettem érte. Új ára 550e Ft ami sajnos nem fért a büdzsémbe, de így egy régi vágyam teljesült. :DD
    Délután nagy hallgatózások lesznek, este részletesen is beszámolok a tapasztalataimról.

    [ Szerkesztve ]

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

Új hozzászólás Aktív témák