Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Exodius #68827 üzenetére

    Szerintem itt a fórumon még aligha volt tapasztalata bárkinek is az UD-505-el. Viszont, úgy is mint egy UD-503-as tulajdonosa, hadd kérdezzek vissza? :) Szerinted, ha annyival jobb az UD-505, mint amit az ára sugall, akkor miért tűnik el a kínálatból az UD-503, nem elférne az UD-501, és az UD-505 között, megfelelően bepozicionálva az árakat?
    Az itthoni dolgokból kiindulva, az árukereső szerint már nem elérhető az UD-503, a legutolsó elérhető ajánlat 270 e Ft-ról szólt. Mindeközben, az UD-501-ból bőven van kínálat, csak épp 300 e Ft-ért, ami kb. azt jelenti, hogy árban szépen elfoglalta az UD-503-as pozícióját. Egyébként, ha megnézed pl. az angol, vagy német amazonos árakat, ott is elég érdekes a szitu.
    Szóval, az én összeesküvés elméletem szerint ;] , a TEAC szép csendben kivezeti a piacról az UD-503-at, hogy ne csináljon házon belüli konkurenciát az UD-505-nek.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák