Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mezga Aladár

    veterán

    válasz bkercso #31865 üzenetére

    "Az a mikrofónia miatt lehet. Vagyis amiatt, hogy az alkatrészek a mechanikai rezgéseket elektromos jellé alakítják. Kábelek is csinálják, de leginkább az kerámia- és fóliakockakondik csinálják. Az X7R kerámia nagyon; ezt előszeretettel használják táphidegítésre. Megkoppintva a NYÁK-ot egy tollal jól látható az oszcilloszkópon a zavar! :)"

    Igen én is valami hasonlóra gondoltam, csak az zavart meg hogy egész halkan is komoly a változás.

    "Ami miatt letámadtam - az amúgy jószándékból linkelt :R - cikket, az az , hogy egy szakmai fórumon ilyen bugyutasággal már ne h.lyítsük egymást, hogy a fázishelyességet (?) hallani. Csak a relatív késést hallani, ezt már kiderítették elődeink fiziológiából."

    A hifi magazin annak idején arról volt híres hogy, karöltve teszteltek a laikusok(hifisták), műszakiak és a szakmabeliek(zenészek, hangmérnökök). Semmiképpen nem nevezném h@lyeségnek. :N
    És aki a cikket írta, Darvas László, volt az, aki komoly figyelmet szentelt a 220v hálózat kialakítására, az auditív hatás miatt. És ez azóta, napjaink hifijében, teljesen bevált és elfogadott. :K

    Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

Új hozzászólás Aktív témák