Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    Na most már több órát belelőltem az TC Impact Twin-be.
    Eddig csak Unbalanced kimeneteit használtam - FireWire-ről saját kis kapcs tápjával (kap majd jobbat).

    Már az elején megfogott amikor fatyu-ét meghallottam ezért voltam merész és vettem egyet (60k-ba használtan de még a csomagolás is sértetlen volt rajta mivel a tulaj nem használta.)

    Vélemény:
    Most ennyi hallgatás után azt kell mondjam nagyon ott van. Lazán hozza a másik nagy szerelem a MYTEK 96 szintjét!
    Egyenletes tiszta részletes hangja van. Nem érzem azt hogy túl analitikus lenne, de nem vesznek el a részletek se. Nem színezett vagy jitteres. Nagyon élvezhető.
    Fejes kimenete nagyobb impedanciával használható de nem a legjobb (papír szerint 80Ohm-os kimeneti impje van az még csöveseknél se kevés... :W , de miért? Viszont cserébe a Slux HD330-at kisimította... )
    Hangerő szabályzója Analog, de digit poti vezérlésű (attenuator analog IC-t vezérel egy digit poti vagy a vezérlő chip)
    24/192-ig mindent lejátszót. És találtam olyan zenét vele amiről eddig nem tudtam hogy bakelit felvétel, most kiderült, hogy az :DD

    Röviden ennyit majd még írok szerintem mert nagyon megérdemli! Rendkívül bestbuy 200k-ig bőven mindennel pariban van. (Csak hogy mondjak durvát nekem itt van egy komolyabb dac is jelenleg (Lynx Aurora 8 + AES16-os kártyája), na most a TWIN élvezhetőségben jobbat hoz mint a lynx és van olyan jó hangminőség! ) :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák