Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geza844

    aktív tag

    bkercso-nak ígértem, hogy beszámolok, hogy muzsikál a Presenter a K240-el, hát íme:
    Először kicsit csalódás volt, de ez a K240 hibája, azok a zenék amiket általában hallgatok (System Of A Down, Disturbed, Tankcsapda...) nem nagyon fekszenek neki. Ezt tudtam előre, mégis bevállaltam a Sexy-t, hát ez van. Egyébként érdekes mert hiányzik a fejesből a dinamikus mély, szinte mindenestől, búg szépen 30 Hz-en is, de amikor pörgősebb dob van, az nagyon nem akar összeállni. Mindegy. Szerencsére elég nyitott vagyok mindenféle zenére és valami hirtelen felindulásból belehallgattam pár Ákos számba... hát ez már egészen más, gyönyörűen szól, de tényleg... iszonyú sok részletet kihallani a zenéből. Most is a fejemen van, épp Presser Gábort hallgatok, hát ebben sincs hiba, gyönyörű, nagyon lehet vele élvezni a zenét! A Presenter meg simán meghajtja a 600 ohmos fülest, fájdalom küszöbig lehet hangosítani.
    Bár nekem nincs sok tapasztalatom, összehasonlítási alapom, mert ez az első rendes fejesem, meg erősítőm és hangkártyám, de nem bántam meg, hogy ezeket vettem elsőre.
    Majd egyszer lehet beruházok egy Grado fejesbe, állítólag azok valók rock zenéhez, de a Sexytől sem fogok megválni :)

Új hozzászólás Aktív témák