Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    Na látom előjött a hidegben indítási téma...
    Állítólag 45mp az ideális indítás után az elindulásig, nekem ez általában megvan, inkább több szokott lenni kicsivel. Amúgy is hidegen az 1.6 benzines hangja kicsit (eléggé) dízeles.
    2000 körül szoktam felváltani, üzem meleg motornál és városon kívül engedem inkább közelebb 3000-hez és ha a szitu úgy kívánja afölé.

    Felraktam ugye a felső motor burkolatot (a volvo feliratost) még a nyáron és készen áll a bevetésre a motorháztető burkolat is a patentokkal. Érdemes felrakni télire?

    Más: halvány fogalmam sincs, h van-e a kocsiban riasztó. Ennek hol lehetne utánanézni szolidan, mondjuk egy konkrét feltörés nélkül? :U
    Eddig igazából nem izgatott a dolog, de két napja éjjel egy kolléga kocsiját megpiszkálták a parkolóban és gondoltam rákérdezek, hátha itt tudja valaki mit kéne nézni/keresni. Mondjuk én mindig megvilágított helyen állok melóban is és olyan helyen, ha valaki kimegy a dohányzóba akkor is rálásson. Általában 3-5 méterre a kaputól. :K

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák