Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    Na tegnap este én is végre meg tudtam nézni a

    Chappie-t.

    Nem volt ez olyan rossz.. Számomra.

    Pro: Hát ez a faszi az akciójelenetek királya. Annyira de annyira tudja, hogy egy robbanást, lövést...honnan és mikor és mennyire kell kamerázni. Mikor kell lassítani, bullet-time stb. Semmi kamerarángás. A film végén a fő...harcos csatajelenet egyszerűen zseniálisan meg van rendezve. Iszonyat badass. Nekem nagyon bejön. De az előző két filmjében is ugyanúgy a végén van egy nagyobb lődözős csatázás. Mindháromban eszméletlen jó. D9-ben is az exosuit-os rész a legjobb. A film első fél órája is nagyon tetszett.

    Contra:: Az a baj, hogy nem tudták merre induljon el a film. Több mélyenszántó gondolatot is boncolgat, de valahogy inkább csak mindegyikbe belekap és egyik sincs végül kidolgozva. Amit egy az egybe kihagytam volna az ember tudata a robotba rész. Ahhoz az első másfél órán keresztül ezt kellett volna felépíteni. Az nekem már sok volt. A többi addig oké. Szinkronosan néztem...ott még tudtak volna valami javítani a Yolandi szinkronján de mintha nem is akartak volna. Ugyanolyan gáz volt. A többivel nem volt gondom.

    Na szóval annyira nem volt rossz...de a három közül valóban ez a leggyengébb.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák