Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz mephi666 #163263 üzenetére

    hat nem tudom, nekem eleg nehez volt filterezni, hogy a kep mekkora resze a valosag.

    en nem vagyok benne biztos, hogy a talalkozo a pszichiaterrel mennyire volt valos, az utolso 20 perc igazabol mindent zarojelbe rak. igazabol van egy olyan erzesem, hogy gyakorlatilag az anyja visszaterese egy alomvilag a buntudatra, amivel versenyzik a gyulolet, es mindenert is az anyjat teszi hibassa. ennek a megoldasa Beau szuksegszeru bukasa. az alternativ megoldas az, hogy az anyja tenyleg tervszeruen verte szet az eletet (ld meg Archer sorozat ahol pontosan ez tortenik, vagy ott a Braindead), de egy szubjektiv, pszichotikus vizio valoszinuleg az igazsagra csak nyomokban reflektal.

    amit en hianyoltam, az egy objektiv lezaras, avagy a "hos" szuksegszeru bukasa helyett az objektiv valosag bemutatasa. ld pl a Brazil konkluziojat.

    Phoenix eszmeletlent alakit. maga a film egyebkent biztosan cult lesz mert eszmeletlenul jol meg van csinalva, de egyszeruen bizarr es kepi informacios szempontbol sokk.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák