Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Valty #154012 üzenetére

    OK, sztem most már értem, honnan jössz. Különböztessünk meg kétféle hatert:
    1. Akinek a film / trailer hatására bekattan valami, és tűzzel-vassal igykszik terjeszteni, milyen rettenetes a film
    2. Aki szimplán bolyong az Interneten, és beleáll bármibe, ami éppen szembejön, mert szar kedve van, és megteheti

    Az 1-es típus a megrögzött rajongó ellenpólusa, és ha sok van belőle, akkor ez van, ha olyat csinálsz a filmeddel, ami sok embert feldühít, akkor vállald a következményeit. Nem mondom, hogy ez jó, ha minden korlát nélkül megy, de én nagyon kevés olyan példát láttam eddig, ahol a (valamilyen formán megalapozott) negatív hangok felháborítottak volna.
    A 2-es típus egy szélesebb társadalmi probléma, és azzal egyetértek, hogy valamit kellene vele kezdeni - csak nehéz megkülönböztetni az 1-es típustól.

    Azért nehéz a dolog, mert ennél a fajta bevételkieséssel járó károkozásnál valahol kell határt húzni, hogy mit akarsz / lehet szankcionálni - az ellenérv mindig a szólásszabadság lesz, és abban kell meghúzni a vonalat, hogy meddig szabad a szólás, és honnantól analóg mondjuk egy becsületsértéssel vagy rágalmazással, ami már büntethető.

    #153974 mephi666
    #154005 Ispy
    Hmmm, szóval azt mondjátok, hogy az érés jót tesz neki... Thx, megjegyzem - bár egy ilyen élmény újranézése tipikusan nagyon magas belépési korláttal jár.

    [ Szerkesztve ]

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák