Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brownus

    veterán

    válasz RetepNyaraB #142094 üzenetére

    Ettől még ezek a filmek szakrális magasságban vannak és fényévnyi távolban a mai általános film esztétikától. Amivel nem feltétlenül aljaznám a mai termést, csak nagyon más és nem triviálisan nézhető. - hány éves vagy? :) mert szakrális jelzővel illetni a múltat, a jelent meg a triviálissal, ezt kicsit túlzásnak érzem. okké, a mai általános film esztétika, de azé, na... :) ne érts félre, tisztelettel kérdezem! kíváncsi vagyok. mert ez is 70-es évekbeli film, 79, én ekkor még csak 2 éves voltam :d

    most már muszáj lesz megnéznem ezt a Sztalkert mert ódákat zengenek róla, elég sokan.

    paatrick által felsoroltak közül láttam a westworld-öt, az eredetit, nem a sorozatot, azaz láttam azt is. jó film. a másik kettő feketefehér, hát, ahhoz nekem nagyon hangulatba kell kerülnöm, nem sok esélyt látok erre. bár a fene se tudja, mert pl. az utóbbi időben a régi japó szamuráj filmekre kattantam rá. bármi is megtörténhet.

    légyszi ajánl még ilyen klasszik, számodra nagy kedvenc scifiket! köszönöm!

    ...szükséges a befogadó erőfeszítése is. - ehhez már erőforrás is kell(ene). ami mostanában nem sok van, mert elviszi más, az élet.

    ahogy nézem azt a zöld plakátot, olyan mintha egy blottert evett volna meg és rárúgta az ajtót... és bamm :d

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák