Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz lezso6 #135177 üzenetére

    De, előfordulhat, bár a filmben szereplő embernél egyértelműen nem erről van szó. Pont Anglia az a hely, ahol a képzetlen rétegnek kismillió lehetősége van, így a második kérdésed téves felvetésen alapul. Ha lenne minimális információd az erre a rétegre jellemző bevándorlásról, akkor nem kérdeznél ekkora blődséget (nem személyeskedésnek szánom, szimplán így van). Nem a saját elhelyezkedésem alapján írtam amit (szerintem nem is utaltam ilyesmire sehol). Úgy jönnek ide, hogy pontosan ugyanúgy nem engedheti meg magának egy eladósodott ember, hogy újabb hitelt a nyakába véve éppen csak bele tudjon kezdeni a saját vállalkozásba egy olyan iparágban, ahol az esetlegesen felmerülő költségekre az égvilágon semmi fedezete nincs.

    Az utolsó bekezdésed gyomorforgatóan demagóg, nehéz is rá érdemben reagálni, de azt mindenképpen leszögezném, hogy áldozathibáztatásról nincs szó. Magát az áldozat státuszt vontam kétségbe és cáfoltam meg, nem odavetett félmondatokkal, hanem tényekkel alátámasztva.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák