Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vice (2018) (Alelnök)

    Egész jól összefoglalja Dick Cheney életrajzát, de én kissé elfogultnak éreztem, mintha azt sugallná hogy a republikánusok lennének gonoszok, a demokraták pedig a jók. Aztán amikor a végére értem a filmnek, akkor már teljesen biztos voltam benne, mert a film burkoltan kijelentette, hogy ha nem értek teljesen egyet az egésszel meg libtardozok, akkor én csak egy republikánus idióta vagyok. Hát köszönöm szépen. :( Ha USA állampolgár lennék, jóval előbb szavaznék a demokratákra, mint a republikánusokra, de nyilván nem ilyen szélsőséges Hillary jellegű jelöltre, akit a film egyetlen alternatívaként állított be a gonosz republikánusokkal szemben. Ezek után nem csoda, hogy Oscar-díjat nyert.

    Az előző (The Big Short) filmje a rendezőnek szerintem nagyon jó volt, az 8/10; de az Vice nálam csak 6/10 az egyoldalúsága miatt. Az alap jó, de a prezentálás nem sikerült. A világ nem olyan ahogy beállítja, azaz nem fekete-fehér, s nem úgy vannak a politikai oldalak, hogy az egyik szent a másik pedig a sátáné.

    #értékelés

    [ Módosította: vond ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák