Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magyarmark

    csendes tag

    Sziasztok! Elolvastam az összefoglalót a klikkeléssel kapcsolatban, de ez inkább arra vonatkozik ha teljesen nem működik, vagy dupla klikk jelentkezik.
    Nekem viszont az lenne a problémám hogy talán elhasználódott/elöregedett?
    Kb 8 hónapos a Zowie ZA12-m, leárazva vettem, de akkor is, egy 15-20ezer forint értékű egértől én nem ezt várnám, a 10x olcsóbb egerem évekkel tovább bírta míg beadta a gombja.
    Szóval a probléma az lenne, hogy nem kattint olyan jól mint régen. Mivel a bal klikket jobban használom össze is tudom hasonlítani a jobbal, és szembetűnő a különbség, mintha a rugó nem lenne olyan jó (nem tudom hogy működnek de így tudom a legjobban leírni), meg nagyobb a holtjátéka is, később kattint be mint a jobb.
    Nem tudom miért kell a csavart a talpa alá rakni, én nem akarom azt leszedni, meg cserélgetni, tehát nem tudom megnézni se hogy valami különleges baj lenne-e vele. Felfeszíteni is félek, biztos eltörne.
    Ilyenre szerintem nem is adnak garanciát gondolom.
    Valami tipp hogy ez tényleg az idő múltával jelentkező dolog, vagy valami más? Vagy mit csinálhatok most a szétszerelésen/gombcserén kívül?
    Köszi előre is.

Új hozzászólás Aktív témák