Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilimi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nemrég (1 hónapja) lettem boldog tulajdonosa egy Icarus8-nak. "Boldog"-ot írtam, de eleinte volt köztünk súrlódás. Kezdődött azzal, hogy ha egy-két könyvnél többet olvastam, néha elfelejtette, hol tartottam(pár oldalt ugrált, nem nagyon volt vészes). De ezt aztán könyvjelzőzéssel megoldottam. Aztán jött az üzemidő. A gyári tartozék között nincs fali töltő adapter, így gondoltam jó lesz az, ami az összes miniusb-s eszközhöz jó....de mégsem. Azt jelezte, hogy fel van töltve, de naponta csökkent egy egységet(4 egység van). Aztán olvasgattam, és gondoltam kipróbálom, hogy mit csinál, ha a számítógépről töltöm. Ez múlt hét kedden volt(8 napja) és láss csodát, csak egy sávot csökkent a töltöttség(megjegyzem napi szinten olvasok, akár 2-3órát is).
    Összességében nagyon szeretem, kényelmes, hogy alig kell lapozni, szép a megjelenése.
    A szoftver elég egyszerű, de mivel android alapú, remélem lesz rá frissítés, rootolás.
    Sajnos azért van okom a szomorúságra is: pár napja a felső szélétől nem messze egy pixelsor elfelejtett működni (az olvasást nem zavarja, mert azon a részen van egy infosáv a könyv címével, oldalszámmal) :O , úgyhogy lassan megy garanciába javíttatásra.
    Viszont ez senkit ne riasszon el a vásárlástól, nagyon jó kis kütyü.
    Remélem segítettem valakinek a döntésben.

Új hozzászólás Aktív témák