Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pandimakaay

    tag

    Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy win7 em volt, elejében kb 2 havonta jött kékhalál, aztán egyre sűrűbben, a végén már be se tudtam kapcsolni mert egyből jött. Már majdnem szerviz lett belőle. Aztán mondta egy nálam okosabb ismerősöm, dobjuk fel win 10 et, mert lehet csak illesztőprogi. Felraktuk, már telepítésnél se volt semmi gond, mondta, már akkor előjött volna valószínűleg. Minden flottul ment, gyors volt semmi hiba. Most megint csinálta párszor immár win10 el, de kb 3 hónapig semmi baja nem volt. Lehet, hogy vmelyik dell es illesztő baszarintja szét, pl a touchpad driver? Nincs esetleg vmi diagnosztikai progi ami megkeresi az ilyes fajta hibákat? Sokáig nem tettem fel pl ezeket, mert mondta ismerős feleslegesen ne rakjak fel ilyeneket, mert az is összekócolhatja a dolgokat. Illetve egy kis kiegészítés előzetesen akkor csinálta gyakrabban, mikor összecsuktam laptopot, átmentem másik szobába, kinyitottam és ugy, most megint akkor csinálta ezt. Mikor felnyitottam puff....
    Válaszotokat előre is köszönöm. Közben nyomtam diagnosztikát, semmi baj nem volt semmivel, visszanéztem most egy progival a kékhalál okait, vga driver.... vmi ötlet? mert szarrá tesztelés közben sosincs semmi baja

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák