Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b3ny

    csendes tag

    Sziasztok!

    Dell e6430 [NVIDIA®NVS™5200M+1600x900 (alfa féle)] windows 10 x64 tettem rá. Érdeklődnék h rátettem a legfrissebb biost (jan12. a17) majd átállítottam alapértelmezettre. Jelzett amikor rányomtam h sata operation változott azt visszaraktam AHCI-re. Világítós billentyűzetet tettem még fel 100%ra gondolom az a legjobb. A boot sorrendet automatán átrakta uefire, windows boot manager nézetre,gondolom az is rendben. Mit érdemes még átállítani alapértelmezetthez képest?
    Más a driverezését többé-kevésbbé megoldottam,de azért vannak hiányaim a /Latitude E6430: Windows 7/8 Driver Install Order/ cikkhez képest, pedig még a driver booster 3at is ráengedtem. Service tagom szerint a
    win 10 64ben lévő 16 db drivert felraktam értelemszerűen ezek működnek, de visszamenőlegesen is ráraktam amit plusznak találtam 10-hez képest amivel probléma volt megpróbáltam, h kibontom majd a kompatibilitási módban rárakom 7-8-re ugye honnan szedtem le. Egyedül a gányolást nem csináltam hogy eszközkezelőben felerőltetni. Cikk szerint a hiányaim: wifi miniport adapterek(Intel_WiDi_3.5.40.0_setup_ZPE lenne szerintem), bluetooth-nál csak a Dell wireless 380 bluetooth 4.0 module van meg (Network_Application_C71DK_WN_12.0_A02),O2Micro memóriakártyaolvasó (Chipset_Driver_54WK9_WN_3.0.07.44_A04), a Dell Protected workspace(Dell_DDP_Protected_Workspace_A01_4.0.0-18189_W732W764-W8.132W8.164_ZPE) nem működik még. Fura h a procira,a billentyűzetre,ssdre nincs illesztőprogram,a billre van vmi h windowson belül tudjam állítgatni a világítás mértékét?
    Köszönöm a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák