Hirdetés

2018. december 17., hétfő

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

(#49501) somasz válasza Maximusz (#49491) üzenetére

somasz
(Topikgazda)

Milyen oprendszeren próbálod, milyen driverrel?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#49502) Maximusz válasza somasz (#49501) üzenetére

Maximusz
(fanatikus tag)

Szia !

bocs, pontosítok - E6330, Windows 8.1 x64 és M6PTD_A00_R4A10_Setup_ZPE.exe driverrel - felcsatlakozott, de 0,1 Mbps szerintem nem normális 3G-n :( illetve GPS lehetőség sehol sem volt, meg sem jelent :(

(#49503) somasz válasza Maximusz (#49502) üzenetére

somasz
(Topikgazda)

Dell Mobile Broadband nélkül próbálod?
Ebből kitallózva sem megy?
Dell Command Update nem frissít hozzá semmit?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#49504) David3

David3
(őstag)

Na, kicsit ránéztem a reggeli problémámra, egyelőre eddig jutottam:

Rámentem a linkre, amit ajánlott: [link]

Egyelőre csak olvasgatom, de nem értem mi lehet. Találkozott valaki már ilyennel?

(#49505) SzaboZE válasza Maximusz (#49500) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Hát, ha 2 SSD van a gépben, RAID-ben akkor lehet... amúgy meg nem. :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#49506) lsebestyen

lsebestyen
(PH! addikt)

Sziasztok! Dell 5537 notin nem találom azt a funkciót, hogy kikapcsolt/alvó állapotban tudjam tölteni a telefont valamelyik USB-n. BIOS-ban kellene keresnem, vagy külön program kell hozzá? :R

(#49507) kistewe válasza lsebestyen (#49506) üzenetére

kistewe
(fanatikus tag)

Latitude- on ha jól emlékszem biosban kell engedélyezni, de akkor is csak úgy működik ha a töltendő cucc előbb rá van dugva minthogy kikapcsolnád és ez is csak akkor ha egyáltalán van ilyen USB port ( van felette villán , vagy sárga színű) , olyan nincs hogy kikapcsolt gépen USB porton csak úgy áram legyen neked...amúgy nem kell hozzá külön progi.

stewe

[ Szerkesztve ]

http://milyenlaptopotvegyek.com/ http://techkalauz.hu/laptop/cikkek/milyen-notebookot-laptopot-vegyek-tippek-es-tanacsok-vasarlas-elott-136

(#49508) szabonagyur válasza lsebestyen (#49506) üzenetére

szabonagyur
(PH! nagyúr)

Ne keresd, nem tud ilyet.

Eladó: Lego 70612 Green Ninja Dragon, 42068 Airport Rescue Vehicle, 75177 Felderítő lépegető

(#49509) lsebestyen válasza szabonagyur (#49508) üzenetére

lsebestyen
(PH! addikt)

:Y Az ciki. Köszi azért, azt hittem mindegyik újabb laptop tud ilyet. :(

(#49510) szabonagyur válasza lsebestyen (#49509) üzenetére

szabonagyur
(PH! nagyúr)

Szep is lenne, uzleti sem tudja mind :)

Eladó: Lego 70612 Green Ninja Dragon, 42068 Airport Rescue Vehicle, 75177 Felderítő lépegető

(#49511) tylerddd válasza Maximusz (#49491) üzenetére

tylerddd
(PH! addikt)

Nekem is DW5560 HSPA+ kártya van a gépben. Én beszereltem, feltelepítettem a drivert és működik. Ezen felül én nem állítgattam semmit. Úgy nézem Win10 alatt viszont a szoftveres része meghalt, pedig 8.1 alatt az is ment rendesen. Szóval nem igazán tudok mit javasolni, esetleg próbáld meg azt a drivert, amit belinkeltem, nekem is az van fent.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#49512) Maximusz válasza tylerddd (#49511) üzenetére

Maximusz
(fanatikus tag)

a GPS koordinátákat próbálta előhívni belőle?

(#49513) adamssss

adamssss
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Dell E7440, W10, nem működik az sd kártya olvasó. Eszközkezelőben látom az adaptert, de elvben minden ok vele. Driverből mit kéne ellenőrizni, hogy biztosan fenn van-e?

Köszi

(#49514) SzaboZE válasza Maximusz (#49512) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Olyan 10 perc alatt talán talál is szabad ég alatt :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#49515) tylerddd válasza Maximusz (#49512) üzenetére

tylerddd
(PH! addikt)

Igen, anno a szoftverben ezt be tudtam kapcsolni, de most ugye kiment nullára. A funkcióra nem volt szükségem, így nem néztem, h Win10-en belül kapcsolható-e.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#49516) Mikulásbá válasza adamssss (#49513) üzenetére

Mikulásbá
(PH! kedvence)

Nálam az adapterrel volt a gond,ami a micro SD-hez van.Azt cseréltem,mindjárt látta és felismerte.
Ha sima SD kártya,akkor a Command Update-t küldd rá,nekem csak az van,amit az feltett.

[ Szerkesztve ]

Eladó ZenBook Pro UX550VE : goo.gl/2E6N6T

(#49517) havasil válasza kistewe (#49507) üzenetére

havasil
(lelkes újonc)

"olyan nincs hogy kikapcsolt gépen USB porton csak úgy áram legyen neked"
Ez nem feltétlen van így, pl. Inspiron 7520-on ez így is megy...

(#49518) jános válasza adamssss (#49513) üzenetére

jános
(őstag)

Szia,nálam is volt pár napja SD probléma,ha esetleg frissítetted a biost A16-ra,akkor ez a gond,én minden létező megoldást kipróbáltam,de nem működött az sd olvasó,olvastam külföldi fórumon egy tagnál volt ilyen gondja a bios frissítése után,vissza tettem A15 ,és minden ok lett az sd olvasóval.

Zero Defect.No Compromise ! 20/2-117-558

(#49519) Dell XPS

Dell XPS
(Ármester)

Sziasztok!

Mi a véleményetek az E6330 -as kijelzőjéről ?

(#49520) lacko6

lacko6
(senior tag)

Hi.

Dell 7537 be ramot vennek 2x8 at.Mi az ami ar ertek aranyban megeri?
Neztem a crucialt 23000 lenne ddr3l.

(#49521) lupus_l válasza lacko6 (#49520) üzenetére

lupus_l
(senior tag)

Az enyémbe ezek a Kingston RAM-ok vannak. Hiba nélkül működnek.

[ Szerkesztve ]

(#49522) adamssss válasza jános (#49518) üzenetére

adamssss
(PH! kedvence)

Ezt nem hiszem el.... Hogy a fenébe lehet ekkor ügyetlen cég ez a Dell. Ha visszateszem az A15-öt, akkor meg a processzor nem fog felpörögni, hanem beragad 0,7 ghz-en és használhatatlan lesz a gép.

Nincs valami mód a cserére, mert ez kezd rohadt unalmassá válni. :W

(#49523) Máté94 válasza adamssss (#49522) üzenetére

Máté94
(PH! addikt)

Én erre egyébként olvastam egy elvileg működő leírást a DELL forumán, gyakorlatban lehet nem magyar idegeknek való módszert ;] , miszerint A01-AXX egyesével felflashelni a BIOS-t. Kezdeni downgrade A01 és utána egyesével, amennyi BIOS verzió kijött frissíteni.

[ Szerkesztve ]

「AA」- Apriori Acquit

(#49524) jános válasza adamssss (#49522) üzenetére

jános
(őstag)

Sajnos más megoldást nem tudom jelenleg,de engem is nagyon idegesít ez az egész...Már valahol megbántam hogy Dell-t vettem.

(#49525) adamssss válasza Máté94 (#49523) üzenetére

adamssss
(PH! kedvence)

Viccnek biztosan jó :D

Én ezen már csak nevetni vagy sírni tudok, hogy ezt egy ilyen kategóriás géppel játsszák el...

jános. azért meg nem bántam, mert a valaha volt legjobb laptopom, de ezek a hibák nagyon idegesítenek.

[ Szerkesztve ]

(#49526) lacko6 válasza lupus_l (#49521) üzenetére

lacko6
(senior tag)

Megnezem.

(#49527) jocomen

jocomen
(fanatikus tag)

Hali
Lehetőségem van megveni egy használt Dell Vostro 3300 laptopot 20k-ért. ~4 éves, win7-el.
Proci: első szériás i5 / 2GB RAM / nv 310m, kijelzőn fehéres folt.
Érdemes?

[ Szerkesztve ]

(#49528) Dhampir válasza jocomen (#49527) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

kijelzőn fehéres folt

Nem.

[ Szerkesztve ]

A reménység egy madárka, amely már tudja, hogy hajnalodik, pedig még sötét az ég. (Rabindranath Tagore)

(#49529) mis69 válasza jocomen (#49527) üzenetére

mis69
(tag)

Attól függ ismerős vagy ismeretlen mert ha ismeretlen akkor esélyes hogy hibás a gép ilyen olcsón.Maga a gép szerintem átlag felhasználásra kiváló bár az enyém integrált videó kártyás tehát az nvídiásról nem tudok mit mondani.Ha ismerőstől van-még ha cserélni kell is a kijelzőt(15-20k)-én azonnal lecsapnék rá.

(#49530) jános válasza adamssss (#49525) üzenetére

jános
(őstag)

Megjelent E7440 hez A17 bios,gondoltam javították az SD kártya problémát,de nálam semmit sem javult,A15 sel simán beolvassa a kártyát,A17 el már 5 perce próbál sikertelenül...megy vissza A15

(#49531) adamssss válasza jános (#49530) üzenetére

adamssss
(PH! kedvence)

És neked A15-el nem ragad be az órajel? Lehet felteszem hátha, aztán visszarakom az A15-öt megint csak hátha... :)

[ Szerkesztve ]

(#49532) jános válasza adamssss (#49531) üzenetére

jános
(őstag)

Eddig nem vettem észre,de figyelni fogom,mert rohadt idegesítő hogy miért nem figyelnek az ilyen hibákra?

(#49533) adamssss válasza jános (#49532) üzenetére

adamssss
(PH! kedvence)

Úgy nézd meg kérlek, hogy bekapcsolod a gépet használod picit, majd tápkábel kihúz, fedél lecsuk, majd felhajt és ébreszt. Nekem ilyenkor beragad az órajel. De tényleg felháborító hogy mennyi baj és bosszúság van ezzel a szériával.

(#49534) Dzsur

Dzsur
(tag)

Sziasztok!

Egy dell inspiron n5040 -es laptopot kötöttem hdmi-n samsung tv-re.Kép rendben van a tv-n csak az a gondom ha lehajtom a laptop fedelét akkor a tv-n a kép átvált kiterjesztett módra!Be lehet úgy állitani hogy lehajtott fedélnél megmaradjon a kép a tv-n?

(#49535) jános válasza adamssss (#49533) üzenetére

jános
(őstag)

Basszus,0.57Ghz és nincs tovább...király..

(#49536) adamssss válasza jános (#49535) üzenetére

adamssss
(PH! kedvence)

Azaz. Jól van akkor nem csalódtam. :C :(((

(#49537) SzaboZE válasza adamssss (#49533) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Linuxszal próbáltad mindezt? ;)

(#49538) jános válasza adamssss (#49536) üzenetére

jános
(őstag)

Vicc az egész,"olcsó" laptop kompromisszumokkal ... A17 el is csinálja ezt? Mert én ezt nem néztem,csak az SD-vel foglalkoztam.

(#49539) adamssss válasza jános (#49538) üzenetére

adamssss
(PH! kedvence)

Azt még nem raktam fel, majd az este, csak még jó pár óráig dolgozom... :B

SzaboZE: Sokat érek vele ha nem, mert azt sem tudom h a linuxot eszik-e vagy isszák. :)

[ Szerkesztve ]

(#49540) SzaboZE válasza adamssss (#49539) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Sokat érsz vele, mert lehet hogy inkább a microsoftot kellene szídni.... ;) Nem kell feltenni, a telepítő általában live változatot is kínál. Azzal kipróbálhatod.

(#49541) Gozarak

Gozarak
(újonc)

Sziasztok,
Egy DELL Latitude E5540 (i3 procis verzió) laptoppal rendelkezek. Intel HD Graphics 4400 videókari van benne. Az elsődleges funkciója munka de mikor van 1 szabad órám szeretnék rajta eljátszogatni. Ha lehet modernebb játékokkal is (NFS Most wanted/Rivals, Counter Strike)
Valaki tudna segíteni a videókártya beállításainál mi a legerősebb setup játékokhoz?
Ahogy láttam csak a grafikus vezérlőt lehet állítani a proci gondolom állítja magát.

(#49542) somasz válasza Gozarak (#49541) üzenetére

somasz
(Topikgazda)

Annál többet nem tudsz tenni, mint hogy teljesítmény-centrikusra rakod az energiagazdálkodást, a játékokban meg addig veszed le a grafikai részletességet, míg nem kapsz játszható, szaggatásmentes fps-t.

(#49543) Gozarak

Gozarak
(újonc)

Igen csak vannak olyan opciók, hogy
"Alkalmazáshoz optimalizált üzemmód"
"Többszakaszos mintavételezésű vonalsimítás"
"Konzervatív morfológiai vonalsimítás"

Továbbá a videó és Energiaellátási menükben is vannak erre vonatkozó beállítások. Ezeket hagyjam alapértelmezetten?

(#49544) szabonagyur válasza Gozarak (#49543) üzenetére

szabonagyur
(PH! nagyúr)

Semmit nem fog itt jelenteni ezek a módok, nem játékra való VGA:

(#49545) Dhampir válasza Gozarak (#49541) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

Mindkét memóriamodulba tegyél RAM-ot.

A reménység egy madárka, amely már tudja, hogy hajnalodik, pedig még sötét az ég. (Rabindranath Tagore)

(#49546) seniman válasza szabonagyur (#49544) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

Vagy legalábbis nem ezekhez a játékokhoz :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#49547) somasz válasza seniman (#49546) üzenetére

somasz
(Topikgazda)

Csak a Rivals nem fog rajta menni élvezhető sebességben szerintem.

(#49548) seniman válasza somasz (#49547) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

Az MW-nek is van étvágya,ha a 2010-es verzió.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#49549) SybenX

SybenX
(őstag)

Sziasztok!
Mit gondoltok a kiválasztott gépről? [link]
Ennél jobb nincs ennyiért ugye?

(#49550) adamssss

adamssss
(PH! kedvence)

Sziasztok!
E7450-be tenyleg nem fer be hdd? Elvben ugyan az mint az elodje abba meg gond nelkul bemegy.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.