Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • falaci2002

    tag

    Sziasztok!

    Dell n5050-ről lenne szó a kérdésemben, kérésemben!

    Tudom, hogy sokan írták, kérdezték, de nem találtam igazán korrekt választ, pedig egész nap kutakodtam.
    Nem kapcsol ki a gépem a leállítás gombra kattintva. Nyers telepítésnél a "leállítás" feliratnál megáll a kurzor forgása és kész, még a kijelző sem kapcsol ki. Ha feltelepítem a vga drivert, akkor a képernyő kikapcsol, de a vinyó és a venti nem. A wifit is lekapcsolja. Csak kézzel a bekapcsoló gomb segítségével tudom leállítani teljesen. Ha lecsukom a fedelet, alvó módból sem jön vissza, olyan mintha kikapcsolt volna, de a venti meg a hdd ledje működik. Újra indításnál sosem jelez indítási problémát, teljesen simán indul. Újrapasztáztam, takarítottam, és utána az első kikapcsolás jó is volt, de már a másodszor nem ment rendesen, csak kézzel. A hűtés jól működhet mert változik a sebesség, bár elég sokat felpörög, de teljesen hideg levegőt fúj.
    Procit cseréltem benne, de rögtön a megvétele után, és a volt gazdája állítja, nem tapasztalt azelőtt ilyesmit, én meg nem is próbáltam a régivel. Lehet összefüggés a csere és a probléma között?
    B710-ről B960-ra cseréltem. Bios-t frissítettem 03-ró 05-re. Hdd 100/100, és a memóriák is jók gondolom.
    Win7 64-gyel és 32-vel is próbáltam, de már más gépekre is telepítettem ezeket, de ott nem volt gond velük.

    Kérem, aki tud segíteni tegye meg!

    Üdv.: Laci

Új hozzászólás Aktív témák