Hirdetés

2018. november 18., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

(#48701) somasz válasza bb.bocs (#48700) üzenetére

somasz
(Topikgazda)

Nehéz téged követni... :U
KTD-L3CL/8G - ez L-es, igen.
Én olyat keresnék, amilyen a gépedben van, az a legtisztább. Egyforma méret, közel egyforma időzítés.
-----------------
Egy hozzászóláson belül pedig válaszolj több embernek, nem kell teleszemetelni a topikot! Van 5 perced szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#48702) bb.bocs válasza somasz (#48701) üzenetére

bb.bocs
(őstag)

oké.értem köszi.
amit linkeltwem abból akarok 2 öt végül tehát az azonos lesz . a hynixet meg eladom vagy valami.

(#48703) nexwo

nexwo
(kvázi-tag)

Nem találom, létezik valami garancialeírás online konzumer gépekhez?

(#48704) bb.bocs válasza bb.bocs (#48702) üzenetére

bb.bocs
(őstag)

másik kérdés. regisztráltam az oldalon a gépet, ugye van rá gyári gari, ezenfelül vettem kiterjesztettet is szóval 5 év van az egészrre, teljeskörü.
kérdésem az lenne a teljeskörül gariba beleszámit a ram, dvd irá merevlemez is 5 éven át? gondolom itt nincsen olyan mint a samsungnál hogy házhoz jönnek. :)
tudtommal garivesztéssel az nem jár ha hdd ram és dvd meghajtó csere van... de ezekre is gondolom van az 5 év gari hiszemn a gyári gép része.

(#48705) somasz válasza bb.bocs (#48704) üzenetére

somasz
(Topikgazda)

Van házhozjövős gari a komolyabb gépekre és bizonyos drága Inspironokra.
Az alkatrészekre a géppel együtt érvényes a gari. Ha továbbértékesíted őket, akkor azokat másnak nem fogja cserélni a dell.
Az alkatrészcsere nem jár garivesztéssel, de értelemszerűen az új alkatrészekre nem érvényes a dell gyári garija.

A két egyforma 8gb-os ram beszerzését nem említetted, hogyan találjuk ki, mit tervezel? :DDD Abból főzünk, amink van.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#48706) szabonagyur válasza bb.bocs (#48704) üzenetére

szabonagyur
(PH! nagyúr)

Akksira azonban továbbra is 1 év gari van ezt ne feledd.

Eladó: Lego 70612 Green Ninja Dragon, 42068 Airport Rescue Vehicle, 75177 Felderítő lépegető

(#48707) bb.bocs válasza somasz (#48705) üzenetére

bb.bocs
(őstag)

így van :D jogos :) alapvetően 2*8at akartam, majd sokallottam de most hogy ez jött megveszem, csak egyszer kell megvenni.
nem tudom hogy a 170000+15000 +gari az elég drágának minősül e :D
akkor van rá gari böven.
értelemszerű ha eladom az alkatrészt arra nincsen gari :) köszi.

(#48708) somasz válasza bb.bocs (#48707) üzenetére

somasz
(Topikgazda)

NBD-nek kéne szerepelnie a dell honlapján a garinál bármilyen formában. Asszem a 7-es szériás Inspironokhoz lehet kérni, azok újonnan azért jóval drágábbak.
(Lehet, hogy a tiedhez is lehetett volna NBD-re bővíteni, fogalmam sincs. Évekkel ezelőtt vettem utoljára új Inspiron N5010-es dellt látatlanba, soha többet... 1 nap után megváltam tőle és vettem egy használt HP 6910p-t. Utána Latitude E4300-zal kezdtem a használt dell üzleti gépek sorát...)

(#48709) ungawa válasza somasz (#48708) üzenetére

ungawa
(PH! addikt)

Én most kértem ajánlatot 7537 hosszabbítására.
Csak +1 év szerviz garancia jött, az viszont horror áron. Szerintem.
NBD-t szerettem volna.

"Mivel van módszer arra, hogy elkerüld a beégést, ezért szerintem a beégés csak szándékosan keletkezhet azáltal, hogy a tulaj szándékosan nem alkalmazza a beégést megelőző módszereket" egy fórumtárstól amoledről!

(#48710) bb.bocs válasza somasz (#48708) üzenetére

bb.bocs
(őstag)

hmm hát vicces mert a 170 sem olcsónak mondható... na mind1... elviszem nem halok bele, csak a sansungnál ennél olcsóbbra is házhozjönnek de hát ne hasonlítgassam. nekem elsö dell lptopom semmi bajom vele, kiváncsi vagyo ka hűtés meddig birja :D ez a ram mizéria akkor nem egyedi csak user error :D

(#48711) somasz válasza bb.bocs (#48710) üzenetére

somasz
(Topikgazda)

Ezekhez képest olcsó. A 170e ft-os kategória új gépből az teljesen mainstream kategória. Samsunggal pedig tényleg ne hasonlítgasd! ;)

(#48712) bb.bocs válasza somasz (#48711) üzenetére

bb.bocs
(őstag)

jah kösz :D nem szóltam :D
am megvettem a 2*8gigát beszámitotta a 2*4 ggámat és igy nagyon olcsóra jöttem ki és mgé 1 év gari is van rá :) bódógsáááág :D igaz picit lassabban tölti be a biost, fura, de ez van :D megy és jó :D

(#48713) havast válasza SzaboZE (#48685) üzenetére

havast
(senior tag)

Berendeltem egy ilyet. es reménykedem :)

(#48714) orgik

orgik
(újonc)

Sziasztok.

Van egy Dell Inspiron 5737-es notim.

A dvd meghajtó helyére beépítőkeretet szeretnék, abba pedig egy hdd-t.
A kérdésem a következő:
9,5 vagy 12,7 mm-es keret való ebbe a típusba?

(#48715) nexwo

nexwo
(kvázi-tag)

Ha becsődöl a DELL vagy eladja magát (talán ez a jobbik eset) akkor mi lesz a garanciával?

(#48716) szabonagyur válasza nexwo (#48715) üzenetére

szabonagyur
(PH! nagyúr)

Ilyen hülye kérdéseket minek feltenni? Ezzel csak flame háborút indítasz.

Esély erre nem sok van.

Eladó: Lego 70612 Green Ninja Dragon, 42068 Airport Rescue Vehicle, 75177 Felderítő lépegető

(#48717) nexwo válasza szabonagyur (#48716) üzenetére

nexwo
(kvázi-tag)

[link]

Csak mert itt olvastam, hogy "A vállalatnak jelenleg 11,7 milliárd dolláros adósságállománya van (a két évvel ezelőtti 25 milliárdos kivásárlás miatt)"

(#48718) adamssss válasza nexwo (#48717) üzenetére

adamssss
(PH! kedvence)

Ez a cikk... Lesz garancia, nyugi.

(#48719) szabonagyur válasza nexwo (#48717) üzenetére

szabonagyur
(PH! nagyúr)

Olvasd el inkább a cikket rendesen ahelyett, hogy kombinálsz. Ne csak egy mondatot szakíts ki a szövegből ;)

(#48720) SzaboZE válasza nexwo (#48717) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Miért is csődől a dell? :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#48721) nexwo válasza SzaboZE (#48720) üzenetére

nexwo
(kvázi-tag)

Még 2013-ban elég szárul állt és nem tudom most mi a helyzet vele, mert a pénzügyi dolgai nem publikusak. :)
Sima kérdés volt, nem pedig kijelentés.
(ha = tételezzük fel, hogy)

[ Szerkesztve ]

(#48722) kiiso

kiiso
(fanatikus tag)

Az új XPS-eken kívül bemutatkozott az új Inspiron 7559 is. :Y Ahogy látom gémer irányba vitték el a szériát az eddigi vékony, alumínium multimédiás vonal helyett. A specifikációk impresszívek, a külső nekem kevésbé bejövős.

[ Szerkesztve ]

(#48723) adamssss válasza kiiso (#48722) üzenetére

adamssss
(PH! kedvence)

Új Latitude nem lesz már idén?

(#48724) szabonagyur válasza adamssss (#48723) üzenetére

szabonagyur
(PH! nagyúr)

A XX50 az idei nem? Attól újabb minek lenne.

(#48725) Primary92

Primary92
(senior tag)

Az E6xx0 sorozatnak már annyi?

(#48726) adamssss válasza szabonagyur (#48724) üzenetére

adamssss
(PH! kedvence)

De azokban nem skylake van... Csak emiatt kérdeztem.

(#48727) szabonagyur válasza Primary92 (#48725) üzenetére

szabonagyur
(PH! nagyúr)

Mert?

(#48726) adamssss: még most indulnak a Skylake cuccok..:)

(#48728) Primary92 válasza szabonagyur (#48727) üzenetére

Primary92
(senior tag)

Egyrészt nincs E6x50, másrészt amikor vadásztam, az E6440-emet, akkor az angol és a német Dell is azt mondta, hogy inkább 7440, vagy valamelyik workstation, mert kifutó széria.

(#48729) SzaboZE válasza Primary92 (#48728) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Miért, a 7440 nem kifutó? :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#48730) Ispy válasza Primary92 (#48728) üzenetére

Ispy
(PH! kedvence)

Én is vártam a 6550-re, de nem jött (ugye 5x50 már régóta van), aztán próbáltam vadászni valami infot, de nem találtam semmit róla, inkább vettem egy 6540-et.

(#48731) Primary92 válasza SzaboZE (#48729) üzenetére

Primary92
(senior tag)

De, de ők úgy értették, hogy nem lesz több.

(#48732) Mikulásbá

Mikulásbá
(PH! kedvence)

Még hogy becsődöl a Dell

Citizen karóra : goo.gl/Z31n58 - ZenBook Pro UX550VE : goo.gl/2E6N6T - mobil router : goo.gl/Y22CuC

(#48733) premete válasza Mikulásbá (#48732) üzenetére

premete
(PH! nagyúr)

Én se dőltem be "ha becsődöl a Dell, mi lesz a garanciával" postnak, és nem rohantam eladni a delles cuccaimat. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#48734) Mikulásbá válasza premete (#48733) üzenetére

Mikulásbá
(PH! kedvence)

Amikor olvastam,tudtam,hogy valaki tréfálkozott :K
Én is most ruháztam be dokkolóba meg egy monitorba-bár az nem Dell,de még eddig nagyon jól muzsikálnak együtt.

Citizen karóra : goo.gl/Z31n58 - ZenBook Pro UX550VE : goo.gl/2E6N6T - mobil router : goo.gl/Y22CuC

(#48735) szabonagyur válasza Mikulásbá (#48734) üzenetére

szabonagyur
(PH! nagyúr)

A kolléga cikke sem szólt semmi csődről csak ugyebár el kéne olvasni a cikket nem csak annyit, hogy mennyi minusza lett a cégnek.

(#48736) Dhampir válasza premete (#48733) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

Ne adDell. :D

A reménység egy madárka, amely már tudja, hogy hajnalodik, pedig még sötét az ég. (Rabindranath Tagore)

(#48737) premete válasza Dhampir (#48736) üzenetére

premete
(PH! nagyúr)

Nem akartam, 56 milliárd dollár forgalmú cégnél a 11 milliárd adósság, nem ismerve az egyéb pénzeszközöket (kivéve Michael Dell ~ 20 milliárdos vagyonát), semmit sem jelent, én nem estem 2ségbe, mint 1esek, hogy most mi lesz a garanciával. :)
Erről nem is beszélve:

(#48738) SzaboZE válasza premete (#48737) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Ennek az Others nevű cégnek is jó nagy forgalma van :DD

(#48739) premete válasza SzaboZE (#48738) üzenetére

premete
(PH! nagyúr)

Nálunk is az "Others" volt a harmadik legjobb termék, pedig sehol sem volt belistázva. :)
Amúgy az "Others" is szépen bukott, majdnem annyit, mint az asus-acer. :)

(#48740) Dhampir válasza SzaboZE (#48738) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

:DDD

A reménység egy madárka, amely már tudja, hogy hajnalodik, pedig még sötét az ég. (Rabindranath Tagore)

(#48741) somasz

somasz
(Topikgazda)

Latitude E5440/E5540/E7240/E7440 esetében problémás lehet dokkolóról a külső kijelző használata.
Ebben az esetben kell ezt a firmware update-et telepíteni:
Synaptics VMM2320 MST HUB Firmware Update

Nálam nem volt hajlandó képet adni, másnak vibrált, stb. Most nálam minden rendben egy 7240-en.

(#48742) SzaboZE válasza somasz (#48741) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

:R

(#48743) Mikulásbá válasza somasz (#48741) üzenetére

Mikulásbá
(PH! kedvence)

No,nekem hazavágta a 7440-et,telóról írok. :W

(#48744) somasz válasza Mikulásbá (#48743) üzenetére

somasz
(Topikgazda)

:Y

Én mindent a leírás alapján csináltam, ami mellékelve van hozzá.

Install Instruction menüpont.

Nem volt dokkolva a gép?

[ Szerkesztve ]

(#48745) Mikulásbá válasza somasz (#48744) üzenetére

Mikulásbá
(PH! kedvence)

De igen,dokkolón volt.Viszont nem volt semmi gondom,nem is kellett volna feltenni. :W

[ Szerkesztve ]

(#48746) pomorski

pomorski
(őstag)

Szia. Nekem is hasonló gondom volt egy Dell Inspiron 1520 géppel. Felhívtam a HRP-t és a Véső utcában pár perc alatt javították (pár éve).

(#48747) somasz válasza Mikulásbá (#48745) üzenetére

somasz
(Topikgazda)

Beszéltél már velük?

(#48748) Mikulásbá válasza somasz (#48747) üzenetére

Mikulásbá
(PH! kedvence)

Kivel?Amúgy senkivel,próbáltam rendszer visszaállítást,de úgy sem lett jó.
Most új rendszerem van. :U

[ Szerkesztve ]

(#48749) somasz válasza Mikulásbá (#48748) üzenetére

somasz
(Topikgazda)

Dellel.
De akkor nem halt el a géped, csak összefosta magát a win. Eggyel jobban jártál. ;]

(#48750) Mikulásbá válasza somasz (#48749) üzenetére

Mikulásbá
(PH! kedvence)

Na az szép lenne,ha a gépet is legyilkolta volna.Persze az OP halálára gondoltam.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.