Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Jelenleg én is a 14.4-et és a legújabb intel drivert tesztelem, mivel a dell féle már baromi elavult főleg az új játékokhoz képest. Eddig nem vagyok vettem észre teljesítménybeli növekedést, alvás-kelést még nem teszteltem, bár nálam ha tápról meg a gép akkor ki is van kapcsolva a dolog... Egyébként win7

    Más: Tegnap megvettem a BF4-et és gondoltam, hogy beoptimalizáltatom a Gaming evolved-el, hát én nem tudom, hogy ez mi alapján találja ki, mi az optimális. De hol baromi alákonfigurálni a beállításokat, vagy mint most, kb FULL-ra állíttatna mindent, FHD-ra. És ne fejeletsük el, hogy BF4-ről és egy 5535 (HD8850)-ről van szó, ami nevetséges beállítás lenne. Tegnap saját beállításokkal örültem ha low-on tudtam élvezhetően multizni 1600x**-ban. Eddig a szar drivereknek betudtam a gyenge teljesítményt, de kb 1 évvel a kiadás és megannyi driver tesztelése után ez már nem driver gond sztem... Azért vettem ezt a gépet, hogy a régi ASUS-omnál, ha nem is sokkal, de jobb teljesítményű gépet vegyek. Hát már többször visszasírtam azt a lapost, nevetséges, hogy a 4éves 555M még mindig jobban, de legalábbis azonos teljesítményt ad, mint ez a szutyok 8850, holott papírforma szerint azért jobbnak kéne lennie. :W

    (#39580) csuszi: egyet értek veled összességében

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák