Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faszamba

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy ideje nyektetek egy Latitude d630-at...lassú volt, néha túlmelegedett, a megjelenítés 2d-ben egyre cifrább...mivel valami okostojás w8-at negyed óra alatt ráküldött egy gyári telepítésű vista után gondoltam lehet nem jól csinált valamit. :D
    Viszont megígértem a tulajnak, hogy megcsinálom olyanra, hogy kizárólag xp alatt futó munkaprogija az egyetlen ami kell neki egyáltalán erre a gépre gond nélkül menjen. A gépet ajándékba kapta használtan apukájától és egy haverja rakta meg w8-cal. A kérdésemre, hogy miért tett ilyet nem tudott érdemben válaszolni...zeneszerző. :R
    Egy hónap eszelős szívás után...munkaállomás telepítés...fagyás, kék halálok, olvashatatlan megjelenítés, reumás csigatempó és minden után, w8 kuka, lecsumázás, fel az xp-m, driverezgetés, minden oké szinte..., aztán megint a megjelenítés káosz, melegedés, megvadulás...fogtam és szétkaptam, ez tele volt...kiderült a hűtés gyakorlatilag zéró lett egy cm vastag kialakult "porcicanemezréteg" miatt. Kitakarít, paszta, összerak. Klasz.
    Egy ideig oké, egész addig míg végre az összes drivert sikerült összekukáznom a netről.
    Boldogság!
    Úgy egy órán keresztül, majd megjelenítési káosz, ki-be, azóta szép sötét a képernyő, amúgy megy minden csak nem látni.
    Ráraktam egy monitort: nem kap jelet.

    Kérdésem hozzátok: helyes a feltételezésem ezek után, ami már az elején is ott motoszkált bennem hogy kihidalt az nvidia quadro nvs 135m ?
    Tudja valaki mennyibe fog ez fájni nekem kb. ?
    Mert megígértem a tulajnak, hogy a gépe tökéletesen fog működni...
    Azért kérdem mert kénytelen vagyok szervizbe vinni.
    Üdv mindenkinek!

    ...egy igazi vasas bárhova bemegy és ki is jön onnan...

Új hozzászólás Aktív témák