Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davenport

    aktív tag

    Szoval!

    Panrapi varakozas utan felhivtam az ugyfelszolgalatot, ami milyen erdekes ki van telepitve Indiaba, ami azert jo mert altalaban a nevemnel el szoktak akadni, felvazoltam nekik a helyzetet, es elmagyaraztak hogy a kartyam a hibas ( meg gondolom aze 10-20 szerencsetlene meg akiknek ugyanez a baja ). Kaptam drivert az sem hasznalt, ezek utan irtam az Ugyfelszolgalatnak egy igen csunya emailt, erre mondtak hogy vagy visszakapom a pnezem vagy kuldenek egy ingyen nyomtatot.
    Es akkor elgondolkodtam, ha az agyonsztarolt Dell ugyfelszolgata ennyire csapnivalo, ha a support kimerul abban hogy vitatkozom veluk egy kb. 1000 forintos olvason, akkor milyen lehet a tobbi gep tamogatasa???
    Ugyhogy ugy dontottem megtartom, mert tetszeni teszik, bar a szam ize egy kisse keseru, de mivel a jotallasom beazas, leejtesre is ervenyes ha osszegyujtottem az eromet az ugyfelszolgalattal valo hadakozasra akkkor majd valamikor kint hagyom a zuhogo esoben, vagy veletlenul leejtem.
    Maga a gep egyebkent jopofa, es tetszik, de Dellt tobbet biztosan nem fogok venni es senkinek nem is fogom oket ajanlani

    No money, no honey.

Új hozzászólás Aktív témák