Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcll

    senior tag

    Üdv!

    Volna egy kérdésem. Adott egy Dell D820-as gép, mely a kisebbik lányomé. Nem tudom mi van ezzel a géppel, mert már a harmadik alaplap GPU-ja nyíródik ki. Minden esetben pár hét (max 1 hónap) után a kép szétesik, a színek vagy villódznak, most meg függőleges csíkozódások jelentek meg. A Win7 is érzékeli a hibát, próbálja javítani, de persze nem megy neki. Minden esetben a BIOS képén is látható a hiba. Külső monitoron is látható a gond. Eddig szerencsém volt, mert tudtam cserélni majdnem ingyen, de nem tudom a mostanit tudom-e.

    Valaki, valahol azt említette hogy az akku nyírja ki folyamatosan, mert az cellazárlatos. Azonban az akku LED-je szerint azzal nincs baj (gombot nyomva tartva egy kis idő után az összes LED szépen világít, ami azt jelenti hogy a kondíció ok), egyébként bő egy órát bír az aksi Tényleg lehet hogy az nyírja ki? Vagy mi más? Mivel alaplapcserénél gyakorlatilag minden kicserélésre kerül, kivéve a kijelzőt. De azt meg nem hiszem hogy rossz lenne, mert alaplapcsere után pár hétig minden ok. Tőltő is ok, több is van belőle, és felváltva van az is használva, mivel az én gépem egy D830, és azzal semmi baj nincs.

    Itt van pár kép a hibáról:

    BIOS Dell teszt közben

    BIOS post után közvetlenül 1-2 mp-ig ezt adja

    BIOS post

    Vélemény?

    "Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

Új hozzászólás Aktív témák