Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Dhampir #31958 üzenetére

    Enyém 5521, de ua a külső és én is csak azért vettem meg, mert elég ritka az ilyen nőies szín (pinkes-lilás) és megtetszett. Gondoltam, ha már Dell, akkor biztos jó lehet és tudom a korábbi Inspironokra volt panasz, hogy melegszik, nem stabil a ház stb, de a leírások szerint ezek jól sikerültek. Első bekapcsolásnál nem akartam elhinni milyen hangja volt és akkor egy szerelő ismerősnek (nem delles) telefonáltam, plusz a fórumokon is írták, hogy a Bios okozza és egy frissítés után rendbe jött. Ezt a hivatalos oldalon is írták az újabb Biosnál.
    Fixes & Enhancements: Adjust fan control algorithm
    Ugyanez volt a Wifi-vel is, ami miatt másnap szervizbe kellett vinnem és cserélték a kártyát. Utána találtam meg neten, hogy több 100 oldalas leírások vannak, már egy éve, mert ismert Intel driver hiba volt a gond, de a szervizben ezekről nem is hallottak.Most legutóbb az alaplapcserénél mondta szerelő, hogy jah ilyennel már találkozott, hogy a venti maxon pörög a bios miatt. Persze ettől még lehet más oka is, de nem az hogy Inspiron és akkor abban ez normális, mert gagyi. Többen is linkeltek itt képet, ahol látni, hogy náluk nincs gond.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák