Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzaboZE

    addikt

    válasz gazpityu #31033 üzenetére

    Még egyszer elmondom, de utoljára, mert úgy látszik süket fülekre talál amit mondtam. Az eredeti árát nem fogja a dell kifizetni, hiszen nem tőle vetted, hanem a kereskedőtől. Ha használtan vetted, akkor meg méginkább érdekes, hogy ezen neked nyereséged legyen. A fogyasztóvédelmi törvény szerint a szerződés előtti állapotot kell visszaállítani, magyarul az eladó visszakapja a gépet, Te pedig a vételárat. Majd az az eladó visszamegy vele szintén oda, ahol vette, ha akar. Mivel másodkezes vásárlásról van szó, ezért a fogyasztóvédelmi törvényeket mindig csak az eladóval szemben tudod érvényesíteni. Namost pontosan ezen probléma kiküszöbölése végett szokás a gépet kicserélni és nem pénzezni... Nem tudom kivel beszéltél, de én még olyanról nem hallottam, hogy a dell utalt volna Gipsz Jakabnak 282000 ft-ot. Olyanról már hallottam, hogy kapott új gépet az illető... És ehhez neked viszont kötelességed visszaállítani a gyári állapotot... Ne várd, hogy majd tesznek az új gépbe hsdpa-t meg SSD-t, csak azért mert azt már valaki beletette a gépbe. Jobb ha nem is hangoztatod, hogy szét lett szedve a gép ilyen célból. A dell elég rugalmasan kezeli a házilagos bővítéseket, de ebben az esetben konkrétan konfigurációs változás miatt nem fogja elfogadni a jelenlegi állapotot.

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Új hozzászólás Aktív témák