Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150

    aktív tag

    válasz Lacccca87 #35695 üzenetére

    Ha ez igy volna, nem kellett volna winupdate után a "direkt" creator update-hez mellékelt AMD frissitést követően legyalulnom az egészet, mert ugye én is csak ráfrissitettem az előzőre. Ugyanis első körben az jelentkezett, hogy a játékok elindultak ugyan, de az összes gémben "összerántotta" a képet kb. az eredeti 2/3-ára és alsó-felső szegélyeket is kaptam mellékelve. Próbáltam igy játszani, de olyan input lagom lett, hogy alig ismertem rá a játékra. Az egérkezelés olyan lett, mintha taknyon csúszós zselén próbálná átverekedni magát a kurzor. A harmadik jelenség pedig az volt, hogy a kártya gpu órajeleit visszavette 2D-ben, a memóriákat viszont maximum órajelen járatta ha kellett, ha nem. DDU és creatoros driver install után megszűnt az összes ilyen cukiság és ismét jó lett minden. Pedig még tyúkot sem áldoztam (Szűzoltásra sem emlékszem, pedig azzal még csak csak meg tudtam volna békélni :D )

    pityu - a driver detektálja a feltelepitett játékokat.

    [ Szerkesztve ]

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Új hozzászólás Aktív témák