Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxxenergie

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem az alábbi problémával kapcsolatosan.

    Adott egy I5 4690 + 8 GB ram gép, melyben eddig egy MSI 960 2GB volt FSP RIDER 550W táp mellett.

    VGA-t cseréltem Giga G1 Gaming 970-re. DDU-val Driverek le, legújabb 970 Driver fel tiszta telepítéssel.
    OP rendszer WIN 10 64 bit (jogtiszta természetesen)

    Azt csinálja a kártya, hogy kb. 10 perc után (addig minden OK hőfokok is max 65 fokos) beesik az FPS 60-70-ről 15-20-ra és így is marad.

    Uninge Valley tesztprogrammal teszteltem, de előtte GTAV és más játékok alatt is ezt produkálta de csak egy magadott kb. 10 perc után. Tesztprogram újraindítása után ugyanezt csinálta, viszont gép újraindítás után megint 10 percig jó volrt majd kezdte a problémát....

    LEHET VRAM melegszik túl, hogy tudom ellenőrizni még erre gondoltam :F :F

    Mi lehet a baja, hogy tudnám kideríteni legkönnyeben, hogy hardveres vagy szoftveres baja van...
    Vuisszarakva a 960-at minden OK 30 perc ment a tesztprogram (Uninge) probléma nélkül.

    Más gépben is tesztelem a hétvégén, de ha addig tudnátok segíteni mit nézzek és mire figyeljek az nagy segítség lenne. Legújabb 01.24-i Driver volt fent, próbáljam meg régebbi driverrel ...esetleg.

    Hétvégén egy teljesen szűz WIN 8.1-el kipróbálom még és egy 720W-os Enermax táppal 1155-ös konfigban, más ötletem nincs ezért kérek segítséget előre.

    Előre is köszönöm. :R

    [ Szerkesztve ]

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Új hozzászólás Aktív témák